Rezerwuj online

Wypoczynek Zdrowie Witalność

Zrelaksuj się !

Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Wellness & Life Balance

Wyjątkowy program łączący w sobie trzy aspekty – równowagę ciała i ducha, doskonałą sprawność fizyczną oraz zrelaksowaną, promienną skórę. Pomyśl o sobie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Medical

Znajdźmy przyczyny Twoich dolegliwości! Pozwól nam zregenerować twoje ciało i ducha w naszym centrum MEDICAL. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalnym specjalistom szybko zapomnisz o urazach i bólu, a tym samym poprawisz wydolność swojego organizmu. Ponadto otrzymasz wskazówki, jak dalej ćwiczyć i razem z instruktorem ustalisz rodzaje aktywności wskazane właśnie dla Ciebie.

Wypoczywaj aktywnie!

Kormoran Wellness Medical Spa to miejsce, w którym promujemy aktywny styl życia. Samemu lub z pomocą naszych trenerów możecie Państwo odkrywać nowe formy aktywności. Nie ważne czy mają Państwo formę przeciętną czy wyczynową. Każdy znajdzie tu ruch dla siebie!
 

Zobacz proponowane aktywności

Nasze centrum Wellness

O komfort i dobre samopoczucie dbamy już od pierwszej chwili. Relaksująca muzyka i butikowe wnętrza pozwolą zapomnieć o codzienności, profesjonalni terapeuci wprowadzą Cię do krainy wyciszenia i spokoju. W naszym Centrum Wellness czeka na Ciebie głęboki relaks zatopiony w eterycznych zapachach najbardziej cenionych kosmetyków.

SPA

Basen, jacuzzi, 3 sauny – to strefa aktywności i relaksu. Poszukując rozluźnienia, wypoczniesz na niezwykłych rytuałach saunowania, natomiast jeśli zechcesz poprawić kondycję, pójdziesz na zajęcia Aquacycling. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Informujemy, że aktualne badania wody basenowej przeprowadzone przez akredytowane laboratorium spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Medycyna estetyczna

Odzyskaj blask
i promienną cerę

Mezoterapia, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek i usuwanie przebarwień – to tylko nieliczne z nieinwazyjnych zabiegów w naszej ofercie.

Dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi odzyskasz witalną i promienną cerę w ekspresowym czasie i utrzymasz ten efekt przez długi czas dzięki poleconej przez nas pielęgnacji.

Pasja, wysokiej jakości urządzenia i najlepsze kosmetyki, wszystko to znajdziesz w Kormoran Wellness Medical Spa.

Poznaj zabiegi medycyny estetycznej

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie pakiety
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij