Rezerwuj online
DOTKNIJ SWOJEJ DUSZY - min.6 nocy

DOTKNIJ SWOJEJ DUSZY - min.6 nocy

Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Zarezerwuj online

Obsługujemy karty:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne
min. 6 nocy
BB - Śniadanie w cenie
Rozbijamy Twój pancerz mięśniowy i pozwolimy uwolnić emocje. Pancerz mięśniowy to zbroja naszego ciała i każdy ją ma, bo kształtuje się od urodzenia budując go przez całe życie poprzez doświadczenia, przeżycia, trudne i bolesne sytuacje, traumy. Trudne przeżycia kumulują się w ciele i tworzą bolesne miejsca a ciało zbroi się w pancerz.Terapia prowadzona jest bez słów, poprzez pracę nad ciałem co prowadzi do leczenia duszy. Są to specjalnie dobrane ćwiczenia które poruszają psychikę na głębokim poziomie.

Program:

  • Rozbroimy  Twój pancerz mięśniowy -( psychosomaterapia codziennie)
  • Zbliżymy Cię do natury-drzewoterapia (out door codziennie)
  • Masaż  całego ciała -wskażemy jak poznać świadomość własnego ciała (codziennie)

Dodatkowo:

  • Śniadania w formie bufetu szwedzkiego
  • Odnowa biologiczna: basen, jaccuzzi, sauny

KADRA

Lek. Violetta Kazimieruk

Specjalista medycyny rodzinnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego UM, pasjonatka podstaw zdrowego żywienia i promowania naturalnych i prostych rozwiązań żywieniowych, które przynoszą efekty zdrowotne.Mgr. Iryna Vatulia

Absolwentka Uniwersytetu Nauk Pedagogicznych w Połtawie, Studia Podyplomowe:Poradnictwo socjopsychologiczne i coachingu w metodzie psychoterapii pozytywnej, Certyfikat „Konsultant pozytywnej psychoterapii” World Association Positive Psychotherapy w Wiesbaden, Certyfikat międzynarodowej konferencji Odessa „Zycie i konflikty w transkulturalnym świecie”Mariusz Królik

fizjoterapeuta i rehabilitant, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalizuje się w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz prowadzeniu rekonwalescencji po wszelkich kontuzjach, urazach, zabiegach ortopedycznych. Stawia duży nacisk na indywidualnie dobraną psychofizyczną profilaktykę zdrowotną. Z zaangażowaniem promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.Szkolenia i metody pracy: terapia tkanek głębokich, kinesiotaping, terapia manualna. 

Dlaczego rezerwować u nas?

Tylko u nas otrzymasz najniższą cenę
Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie
Otrzymujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert

Warunki rezerwacji:

Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Anulacja rezerwacji W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji do 5 dni przed datą przyjazdu, obiekt nie obciąży Gościa dodatkowymi kosztami niż przedpłata. W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji po tym terminie lub w przypadku nie pojawienia się Gościa w obiekcie, obiekt obciąży gościa pełną kwotą wartości rezerwacji. Wpłacona przedpłata w każdym wypadku nie podlega zwrotowi.
Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Pozostałe oferty

Sprawdź okazje cenowe
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij