Rezerwuj online
Wakacje z dietą owocowo - warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

Wakacje z dietą owocowo - warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Zarezerwuj online

Obsługujemy karty:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne
min. 3 noce
FB - Pełne wyżywienie
Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej 005/P/2018 potwierdza, że oferowane przez ośrodek usługi oparte na diecie warzywno-owocowej spełniają kryteria i wymogi określone przez jej autorkę.

DIETA LICENCJONOWANA PRZEZ INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ

Wakacje 2019

Program obejmuje:

 • Nocleg w pokojach o wybranym standardzie (min. 3 noce)
 • Śniadania, obiady i kolacje oraz soki warzywne oparte na diecie warzywno –owocowej dr Ewy Dąbrowskiej R
 • Bufet herbat ziołowych i woda niegazowana bez ograniczeń
 • Zajęcia aktywne w basenie (aquagimnastyka, aquacykling) – zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku
 • Zajęcia aktywne: gimnastyka poranna, aktywności out door, ćwiczenia senso-motoryczne i wzmacniające, oddechowe (ramowy program zajęć podczas konsultacji z trenerem) - zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku
 • Earthing - bliżej ziemi, drzewoterapia, sesje wyciszające (zgodnie z planem zajęć)
Dodatkowo przy pobytach min. 7 nocy
 • Spotkanie organizacyjne uczestników

 • Indywidualna konsultacja lekarska

 • Analiza składu masy ciała-analizator Tanita MC 780P MA

 • Piękno umysłu - twórcza relaksacja (terapia)

 • Prelekcja filmowa dr nauk med. Ewa Dąbrowska

Dodatkowo przy pobytach min. 14 nocy
 • Jeden zabieg w serii z fizykoterapii dziennie

 

Więcej informacji na temat diety

 

Odnowa biologiczna:

 • Basen kryty - czynny od 7:00 do 22:00
 • Jacuzzi - czynne od 7:00 do 22:00
 • Saunarium (sauna sucha, parowa, infra-red) - czynne od 17:00 do 22:00

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą wygodnego obuwia sportowego, dresu do zajęć aktywnych, stroju kąpielowego i ostatnich wyników morfologii (jeśli Państwo posiadają) celem przeprowadzenia konsultacji z lekarzem.

KADRA

Lek. Violetta Kazimieruk

Specjalista medycyny rodzinnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego UM, pasjonatka podstaw zdrowego żywienia i promowania naturalnych i prostych rozwiązań żywieniowych, które przynoszą efekty zdrowotne.

Mgr Iryna Vatulia

Absolwentka Uniwersytetu Nauk Pedagogicznych w Połtawie, Studia Podyplomowe:Poradnictwo socjopsychologiczne i coachingu w metodzie psychoterapii pozytywnej, Certyfikat „Konsultant pozytywnej psychoterapii” World Association Positive Psychotherapy w Wiesbaden, Certyfikat międzynarodowej konferencji Odessa „Zycie i konflikty w transkulturalnym świecie”

Mariusz Królik

fizjoterapeuta i rehabilitant, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalizuje się w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz prowadzeniu rekonwalescencji po wszelkich kontuzjach, urazach, zabiegach ortopedycznych. Stawia duży nacisk na indywidualnie dobraną psychofizyczną profilaktykę zdrowotną. Z zaangażowaniem promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.Szkolenia i metody pracy: terapia tkanek głębokich, kinesiotaping, terapia manualna. 

Dlaczego rezerwować u nas?

Tylko u nas otrzymasz najniższą cenę
Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie
Otrzymujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert

Warunki rezerwacji:

Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Anulacja rezerwacji Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 21 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 30 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji lub może być wymieniona na Voucher z określonym terminem wykorzystania. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa wartością 40% kwoty rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty 40% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku publikowania przez Hotel ofert promocyjnych (first minute, last minute, happy hour) odnosić się one będą tylko do nowo utworzonych rezerwacji. Nie ma możliwości zastosowania rabatów dla osób, które dokonają anulacji dotychczas dokonanej rezerwacji i będą dokonywały rezerwacji na ten sam termin ponownie w promocjach. Ilość pokoi w promocji jest ograniczona.
Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Pozostałe oferty

Sprawdź okazje cenowe
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!