Rezerwuj online
Wakacje z dietą owocowo- warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

Wakacje z dietą owocowo- warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Zarezerwuj online

od 710 /os./pobyt

Obsługujemy karty:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne
min. 3 noce
FB - Pełne wyżywienie
Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej 005/P/2018 potwierdza, że oferowane przez ośrodek usługi oparte na diecie warzywno-owocowej spełniają kryteria i wymogi określone przez jej autorkę.

DIETA LICENCJONOWANA PRZEZ INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ                        

Wakacje 2019

 

Program obejmuje:

Indywidualna konsultacja lekarska*

Spotkanie organizacyjne uczestników*

Analiza składu masy ciała-analizator Tanita MC 780P MA*

Zajęcia aktywne: gimnastyka poranna, aktywności out door, ćwiczenia senso-motoryczne i wzmacniające, oddechowe ( ramowy program zajęć podczas konsultacji z trenerem)pondz.-piątek

Zajęcia aktywne w basenie (aquagimnastyka, aquacykling) pondz.-piątek

Posiłki (śniadania, obiady i kolacje) oraz soki warzywne oparte na diecie warzywno –owocowej dr Ewy Dąbrowskiej R

Bufet herbat ziołowych i woda niegazowana bez ograniczeń

Earthing- bliżej ziemi, drzewoterapia, sesje wyciszające**

Piękno umysłu-twórcza relaksacja (terapia)*

Prelekcja filmowa dr nauk med. Ewa Dąbrowska*

Jeden zabieg w serii z fizykoterapii dziennie***

*Przy pobytach min. 7 dniowych

**Zgodnie z planem zajęć

***Przy pobycie min. 14 dniowym


Więcej informacji na temat diety


Odnowa biologiczna:

Basen kryty 7-22

Jacuzzi 7-22

Saunarium (sauna sucha, parowa, infra-red) 17-22


Bardzo prosimy o zabranie ze sobą wygodnego obuwia sportowego, dresu do zajęć aktywnych, stroju kąpielowego i ostatnich wyników morfologii (jeśli Państwo posiadają )celem przeprowadzenia konsultacji z lekarzem.

KADRA


Lek. Violetta Kazimieruk

Specjalista medycyny rodzinnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego UM, pasjonatka podstaw zdrowego żywienia i promowania naturalnych i prostych rozwiązań żywieniowych, które przynoszą efekty zdrowotne.Mgr. Iryna Vatulia

Absolwentka Uniwersytetu Nauk Pedagogicznych w Połtawie, Studia Podyplomowe:Poradnictwo socjopsychologiczne i coachingu w metodzie psychoterapii pozytywnej, Certyfikat „Konsultant pozytywnej psychoterapii” World Association Positive Psychotherapy w Wiesbaden, Certyfikat międzynarodowej konferencji Odessa „Zycie i konflikty w transkulturalnym świecie”Mariusz Królik

fizjoterapeuta i rehabilitant, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalizuje się w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz prowadzeniu rekonwalescencji po wszelkich kontuzjach, urazach, zabiegach ortopedycznych. Stawia duży nacisk na indywidualnie dobraną psychofizyczną profilaktykę zdrowotną. Z zaangażowaniem promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.Szkolenia i metody pracy: terapia tkanek głębokich, kinesiotaping, terapia manualna. Dlaczego rezerwować u nas?

Tylko u nas otrzymasz najniższą cenę
Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie
Otrzymujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert

Warunki rezerwacji:

Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Anulacja rezerwacji W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji do 45 dni przed datą przyjazdu, obiekt nie obciąży Gościa dodatkowymi kosztami. 44 – 20 dni przed przyjazdem 40% wartości rezerwacji, 19 – 08 dni przed przyjazdem 60% wartości rezerwacji, 07 – 00 dni przed przyjazdem 100% wartości rezerwacji, Wcześniejszy wyjazd 100% wartości rezerwacji. Do złożenia rezerwacji wymagana jest preautoryzacja karty kredytowej. Wpłacona przedpłata nie podlega zwrotowi zgodnie z warunkami przedstawionymi powyżej.
Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Pozostałe oferty

Sprawdź okazje cenowe
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij