Rezerwuj online
Weekend listopadowy - GĘSINA NA ŚW. MARCINA

Weekend listopadowy - GĘSINA NA ŚW. MARCINA

Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Zarezerwuj online

od 579 /os./pobyt

Obsługujemy karty:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne
min. 2 noce
HB - Śniadanie i obiadokolacja
Nawiązując do staropolskich obyczajów, Kormoran Wellness Medical SPA przenosi na Pomorze tradycję celebrowania Dnia Świętego Marcina. Spędź długi weekend listopadowy nad morzem i rozkoszuj się smakiem potraw z gęsi wg autorskich przepisów.

Pakiet obejmuje:

 • Trzydaniową serwowaną kolację z butelką wina - specjalne autorskie menu - GĘSINA NA ŚW. MARCINA (kolacja serwowana w dniu 9 listopada 2019)
 • min. 2 noclegi w komfortowych pokojach o wybranym standardzie
 • śniadania w formie bufetu
 • obiadokolacje w pozostałe dni pobytu 

Dla najmłodszych

 • Niespodzianka na przyjazd
 • Codzienny lunch (jednodaniowy posiłek w porze obiadowej)
 • Igrzyska sportowe  w basenie
 • Spacer z pochodniami o zmierzchu nad morze zakończony ogniskiem z pieczeniem kiełbasek

Dodatkowo:

 • Wstęp na basen kryty z koloroterapią
 • Rozgrzewające Jacuzzi na rozluźnienie)
 • Sauna sucha - oczyszcza duszę i ciało
 • Sauna parowa  - wszechstronne działanie lecznicze i relaksujące
 • Sauna infra-red - regeneracja i oczyszczenie organizmu
 
 

Dlaczego rezerwować u nas?

Tylko u nas otrzymasz najniższą cenę
Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie
Otrzymujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert

Wyżywienie

Wspierając ogólnopolską kampanię„Gęsina na Świętego Marcina”,  mającą na celu przywrócenie tradycji jadania staropolskich potraw z ptactwa domowego, specjalnie dla Państwa w dniach 10-12 listopada 2017 otwieramy GĘSIĄ KARCZMĘ,serwując królową stołów – gęś według autorskich przepisów.
Ponadto jak co roku, będą mogli Państwo zjeść prawdziwego poznańskiego rogala świętomarcińskiego. Zapraszamy do wspólnego świętowania i kultywowania  polskich obyczajów z Kormoran Wellness Medical SPA.

Warunki rezerwacji:

Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Anulacja rezerwacji Rezerwacja niegwarantowana. Nie dot.rezerwacji, na poczet których wpłacono zadatek. Status rezerwacji ulegnie zmianie na gwarantowany po dokonaniu wpłaty zadatku w terminie do 3 dni. Depozyt za noclegi i usługi dodatkowe w postaci gotówki lub pre-autoryzacji karty kredytowej będzie wymagany podczas check-in. Anulacja powinna zawierać formę pisemną. W przypadku rezygnacji z pobytu: *Złożonej najpóźniej na 45 dni przed datą rozpoczęcia pobytu anulacja jest bezpłatna. Hotel jest zobowiązany w terminie 21 dni do zwrotu pełnej kwoty zadatku. *Złożonej w terminie krótszym niż 45 dni przed rozpoczęciem pobytu, nie przysługuje zwrot zadatku. Po upływie 10 dni przed rozpoczęciem pobytu nie ma możliwości wprowadzenia jakichkolwiek modyfikacji do złożonej rezerwacji. Do 10 dni przed rozpoczęciem pobytu możliwa jest zmiana terminu pobytu (w zależności od dostępności pokoi) z uwzględnieniem faktu, iż cena w nowym wybranym terminie może być różna od pierwotnej.
Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Pozostałe oferty

Sprawdź okazje cenowe
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij