Rezerwuj online
Weekend listopadowy - WARSZTATY PIECZENIA CHLEBA Z GĘSINĄ NA ŚW. MARCINA

Weekend listopadowy - WARSZTATY PIECZENIA CHLEBA Z GĘSINĄ NA ŚW. MARCINA

Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Zarezerwuj online

od 967 /os./pobyt

Obsługujemy karty:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne
min. 3 noce
HB - Śniadanie i obiadokolacja
Wyobraźcie sobie ciepło domowego ogniska z lat dziecięcych. Zamknijcie oczy i wejdźcie do pokoju, gdzie unosi się zapach majeranku, czosnku, kopru. Na stole właśnie postawiono pieczoną gęś w chrupiącej złotej skórce, obok glazurowane gruszki, i ciepłe pieczone jabłka. Cudowny aromat gałązek rozmarynu unosi się w powietrzu. Nawiązując do staropolskich obyczajów, właściciele Kormoran Wellness Medical Spa, mający swe korzenie w Wielkopolsce, gdzie celebrowano Świętego Marcina po raz kolejny przenoszą tę tradycje na Pomorze, celebrując to piękne listopadowe święto, wspierając tradycję i kultywując polskie obyczaje. W tym roku dodatkowo poznasz tajemnicę wypieku zdrowego chleba, aby już na zawsze rozpoczynać każdy dzień z pachnącą i chrupiącą kromką własnoręcznie upieczonego ekologicznego, zdrowego i smacznego chleba.

Pakiet obejmuje:

Wyżywienie:

 • Trzydaniowa  serwowana kolacja z butelką wina - specjalne autorskie menu - GĘSINA NA ŚW. MARCINA (jedna podczas pobytu)
 • Serwowane  kolacje trzydaniowe z lokalnych darów jesieni (napoje do kolacji: kompot, herbata, woda niegazowana)
 •  Rogal Świętego Marcina  na osłodę listopadowej słoty

 

Warsztaty pieczenia chleba-tylko w dniu  13 listopad 14.00 obejmują:

 • wszystko co powinno się wiedzieć o mące
 • co oznacza pojęcie „zdrowy chleb”
 • jakie dodatki stosować
 • ćwiczenia praktyczne- warsztatowe / praca z ciastem
 • odpowiedzi na pytania zadawane przez poszczególnych kursantów, dyskusje.

Każdy uczestnik zabiera swój własnoręcznie wypieczony chleb do domu.

 

Dodatkowo:

 • Wstęp na basen kryty z koloroterapią
 • Rozgrzewające Jacuzzi na rozluźnienie)
 • Sauna sucha - oczyszcza duszę i ciało
 • Sauna parowa  - wszechstronne działanie lecznicze i relaksujące
 

Dlaczego rezerwować u nas?

Tylko u nas otrzymasz najniższą cenę
Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie
Otrzymujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert

Wyżywienie

Wspieramy  ogólnopolską kampanię„Gęsina na Świętego Marcina”,  mającą na celu przywrócenie tradycji jadania staropolskich potraw z ptactwa domowego serwując królową stołów – gęś według autorskich przepisów.Zapraszamy do wspólnego świętowania i kultywowania  polskich obyczajów z Kormoran Wellness Medical SPA.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomożemy zrozumieć wszelkie procesy, które mają miejsce podczas pieczenia  chleba, aby każdy Twój dzień rozpoczynał się  pachnącą i chrupiącą kromką własnoręcznie upieczonego ekologicznego, zdrowego i smacznego chleba. Każdy uczestnik otrzyma swój własnoręcznie wypieczony chleb do domu.

Warunki rezerwacji:

Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Anulacja rezerwacji Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana do godziny 18:00 w terminie do 7 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 30 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji lub może być wymieniona na Voucher z określonym terminem wykorzystania. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa wartością 25% kwoty rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty 25% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku publikowania przez obiekt ofert promocyjnych (first minute, last minute, happy hour) odnosić się one będą tylko do nowo utworzonych rezerwacji. Nie ma możliwości zastosowania rabatów dla osób, które dokonają anulacji dotychczas dokonanej rezerwacji i będą dokonywały rezerwacji na ten sam termin ponownie w promocjach. Ilość pokoi w promocji jest ograniczona.
Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Pozostałe oferty

Sprawdź okazje cenowe
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!