Rezerwuj online

Czerwiec nad morzem, lubię to!

  1. Strona główna
  2. Czerwiec nad morzem, lubię to!
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle
22 kwi 2016

Rodzinny weekend w hotelu SPA nad morzem? Czy może być coś piękniejszego? Wykorzystaj długi czerwcowy weekend i ruszaj nad Bałtyk. Jeżeli obawiasz się, że Twoje dzieci będą się nudzić – jesteś w błędzie! W Kormoranie czekają atrakcje dla dużych i małych.

Bałtyk w czerwcu jest wyjątkowo piękny; pogoda dopisuje, ale główne plaże pozbawione są jeszcze tłumów. Jeżeli lubisz ciszę i spokój – ten termin będzie dla Ciebie idealny. A więc pomyśl już dziś, aby czerwcowy weekend spędzić w Kormoranie.

To będzie zdrowy i aktywny weekend!

Przykład idzie z góry, pamiętaj o tym! Pokaż swojemu dziecku, że wakacje mogą być aktywne i zdrowe. Oferujemy wspaniałe jedzenie. Produkty własnego wyrobu i produkty pochodzące z małych, ekologicznych gospodarstw, gdzie produkty wyrabiane są w sposób tradycyjny, domowy i zdrowy. Obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego to gwarancja dużego wyboru – każdy znajdzie coś dla siebie! A dla najmłodszych codzienny, smaczny lunch.

Dla dzieci kierujemy również, specjalnie dla nich stworzone, programy: Eko-Kuchcik, Mały Wędrownik oraz Junior Odkrywca. Dzieci na pewno nie będą się nudzić.

Dorośli również będą zadowoleni. Basen, jacuzzi, sauna, kort tenisowy, program Dobry Dzień oraz seans ciszy – odłącz się przed snem, skorzystaj z seansu głębokiej relaksacji!

Do zobaczenia w czerwcu!

 

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!