Rezerwuj online

Dlaczego wakacje warto spędzać nad polskim morzem?

  1. Strona główna
  2. Dlaczego wakacje warto spędzać nad polskim morzem?
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle
27 kwi 2016

Myśląc o wakacjach wyobrażamy sobie błękitny piasek, koktajle pite wprost ze świeżo wydrążonego owocu, obce kultury i gwar małych miasteczek, gdzie wszystko jest jednocześnie obce i fascynujące. Co otrzymujemy? Pakiet all inclusive, czyli: dni mijają nam nad basenem w gwiazdkowym hotelu, pijemy kiepskiej jakości kolorowe drinki i objadamy się niezdrowym jedzeniem, które dostępne jest bez ograniczeń.

Czy na pewno tego oczekujemy od jedynego w roku dłuższego urlopu? Dlaczego tak trudno docenić nam bezpieczne wakacje w Polsce? Wsiadasz w samochód i jedziesz przed siebie, a po kilku godzinach spacerujesz już po piaszczystej plaży w Rowach.

Wspomnieć wystarczy o oczywistych plusach, które łączą się z planowaniem urlopu w kraju. Nie musisz martwić się o wymianę waluty, znajomość języków obcych, egzotyczną kuchnie, na którą możesz źle zareagować, wysokie ceny i oczywiście bezpieczeństwo. Wydaje się, że w świetle ostatnich wydarzeń, wakacje w Polsce będą nie tylko udane, ale przede wszystkim bezpieczne.

Jeżeli nie lubisz dużych, najpopularniejszych miejscowości, wybierz te kameralne, gdzie świetnie poczuje się rodzina z dziećmi. Podziwiajcie wschody i zachody słońca, opalajcie się, smakujcie świeżych, bałtyckich ryb, spacerujcie i odpoczywajcie!

Czasem to czego szukasz, jest bliżej niż myślisz.

Wczasy nad morzem to strzał w dziesiątkę, zapraszamy!

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!