Rezerwuj online

Natura jest blisko

Daj się wciągnąć!

Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Poznaj Dobry Dzień w Kormoranie

Zdrowo, aktywnie, świadomie – to filary autorskiego programu Dobry Dzień w Kormoranie. Zajęcia Aktiv, zdrowa kuchnia, detoks społecznościowy, pachnące rytuały i rozgrzewające zabiegi – to wszystko czeka na każdego, kto chce zmienić swoje nawyki i żyć Well...

Codzienna porcja Wellnessu

Zacznij dzień aktywnie na bezpłatnych zajęciach "Poranny rozruch". Zjedz zdrowe śniadanie oparte na regionalnych eko- produktach. Skorzystaj z detoksu społecznościowego, rusz w plener i odetchnij morskim powietrzem. Zrelaksuj się w kameralnych wnętrzach Kormorana.

Rusz się z nami!

W Kormoranie promujemy aktywny styl życia. Samemu lub z pomocą naszych trenerów możecie odkrywać nowe formy aktywności. Nie ważne czy mają Państwo formę przeciętną czy wyczynową. Każdy znajdzie tu ruch dla siebie!

 

Zobacz propozycje aktywności

Jedz zdrowo!

Już 5 tysięcy lat temu ludzie zauważyli, że ogromny wpływ na stan ich zdrowia ma właściwie zbilansowana dieta. Kuchnia wellness powstała  w trosce o właściwe funkcjonowanie organizmu, kierując się elementarną zasadą – zdrowa dieta. Kierując się tą zasadą, w naszej restauracji serwujemy dania, które zawierają niezbędne witaminy i minerały pochodzące z naturalnych źródeł.

Wellness w Kormoranie

Pokaż wszystkie pakiety
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!