Rezerwuj online

Rozkoszuj się smakiem !

Wyśmienita kuchnia czeka

  1. Strona główna
  2. Kulinaria
  3. Restauracja i Kawiarnia
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Regionalne produkty

W naszej Restauracji koniecznie wypróbuj  specjalnie dobranych, naturalnych, regionalnych produktów, takich jak owoce i warzywa, twarogi, sery zagrodowe i miody. Nasze dania są tak dobrane, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom każdego Gościa. 

Restauracja Ogrodowa

Rozkoszując się naszymi daniami masz okazję podziwiać wspaniały wystrój restauracji oraz bajecznie kolorowy ogród. W czasie przyrządzania posiłków nie używamy polepszaczy smaku ani środków konserwujących, aby smak był pełniejszy, a jedzenie zdrowsze. Ponadto oferujemy znaną dietę dr Ewy Dąbrowskiej, która spotyka się z uznaniem wielu naszych Gości.

Niezapomniane przyjęcia

Świętuj swoje uroczystości razem z najbliższymi w niezapomnianej scenerii naszej restauracji. Powierzając nam obsługę Twojego święta, masz pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Znajdziesz tutaj specjalnie dobrane menu, pomoc w organizacji uroczystości oraz niezawodną obsługę.

Cafe widokowa

Aromatyczna kawa z widokiem na Słowiński Park Narodowy, rzekę Łupawę i Jezioro Gardno?
Wyśmienite trunki i desery z pewnością na długo zawładną Państwa sercami. Widokowa to miejsce spotkań przy świecach i koncertów muzyki klasycznej. Niepowtarzalnego uroku dodają Sali rękodzieła, rzeźby i obrazy ludowych twórców oraz okolicznych artystów. 

Masz pytania? Napisz do nas

* Pola wymagane

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!