Rezerwuj online

Medycyna estetyczna - moda czy konieczność?

  1. Strona główna
  2. Medycyna estetyczna - moda czy konieczność?
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle
30 lip 2015

Potrzeba piękna i młodości jest w każdym, a hipokryzją byłoby stwierdzenie, że wygląd nie jest dla nas ważny. Być może, już w niedalekiej przyszłości, zabiegi medycyny estetycznej będą więc równie powszechne jak wizyty u dentysty czy fryzjera. Najważniejsze  jednak jest to, by podejść do tematu poprawiania urody rozsądnie i z umiarem.

Dziś wygląd stał się wartością - wie to każdy. Z badań instytutu TNS wynika, że w najbliższych latach, z zabiegów medycyny estetycznej zamierza skorzystać blisko pół miliona Polaków, z czego ponad 90 % stanowią kobiety.

medycyna 1
Lubimy więc dbać o siebie i fundować sobie od czasu do czasu „odrobinę luksusu”.

I nie ma w tym nic złego. Tym bardziej, że rozwój technologii pozwala medycynie estetycznej nie tylko poprawiać urodę - powiększać usta, likwidować zmarszczki, modelować sylwetkę. Umożliwia też skuteczną walkę z problemami skóry takimi jak trądzik czy cellulitis. Pomaga w niwelowaniu tkanki tłuszczowej i leczy blizny pooperacyjne.

Czasem przez wiele lat jakaś niedoskonałość w wyglądzie bardzo mocno zaburza nasze poczucie własnej wartości. Dzięki jednemu czy kilku zabiegom, można się nie tylko pozbyć przyczyny tego dyskomfortu, ale też odzyskać pewność siebie.

Warto jednak przed wizytą z gabinecie medycyny estetycznej skonsultować się z lekarzem specjalistą i zastanowić się, czy nasza decyzja wynika z potrzeby dbania o siebie, czy po prostu poddajemy się aktualnym trendom i modom.

Tym bardziej, że - jak w przypadku każdej przyjemności - również i tu warto zachować umiar :)

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa.

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!