Rezerwuj online

Opowieść Wigilijna w Kormoranie

  1. Strona główna
  2. Opowieść Wigilijna w Kormoranie
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle
10 gru 2015

 

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w Roku. Spędzamy te święta rodzinnie i tradycyjnie. Z utęsknieniem czekamy na potrawy, których smak jest niepowtarzalny, choinkę pachnącą igliwiem, ale również na prezenty i… śnieg! Zwykle te wieloetapowe przygotowania wymagają dużo czasu i poświęcenia – wszystko należy zaplanować z dużym wyprzedzeniem, podzielić obowiązki i cieszyć się chwilą odpoczynku w spokoju i miłości. A gdyby tak… przeżyć to wszystko równie pięknie, ale trochę inaczej?

Święta nad Bałtykiem mogą być wspaniałą okazją do odpoczynku i spotkania w rodzinnym gronie. Wszystkie przygotowania ograniczą się wówczas do spakowania walizki i przyjazdu w jedno z najpiękniejszych miejsc na Wybrzeżu.

Z poszanowaniem tradycji, w blasku choinki, w otoczeniu najbliższych, ze smakiem, bez pośpiechu… Brzmi wspaniale!

Masz jeszcze czas, a spontaniczne decyzje są często najlepsze!

Proponujemy Państwu komfortowy pokój, tradycyjnie serwowaną kolację wigilijną przy dźwiękach muzyki na żywo, wizytę Mikołaja (to powinno szczególnie zainteresować najmłodszych) i prezenty dla wszystkich Gości. Możemy także wspólnie kolędować, pójść na pasterkę do pobliskiego i niezwykle uroczego kościółka.

Dla prawdziwego relaksu - strefa SPA, dla Pań, które wyjątkowo nie będą musiały lepić pierogów, a tylko cieszyć się spokojem i odpoczywać.

Dla Najmłodszych malowanie bombek, świąteczne kino familijne, a także Opowieść Wigilijna czytana przy kominku i gorącej czekoladzie!

Zapraszamy na wspaniałe święta!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

 

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!