TURNUS Z DIETĄ OWOCOWO-WARZYWNĄ DR EWY DĄBROWSKIEJ

Featured - slides

TURNUS Z DIETĄ
OWOCOWO-WARZYWNĄ DR EWY DĄBROWSKIEJ

TURNUS Z DIETĄ OWOCOWO-WARZYWNĄ DR EWY DĄBROWSKIEJ

Dieta warzywno - owocowa dr n. med. Ewy Dąbrowskiej to wyjątkowa kuracja oczyszczająca, odchudzająca i lecznicza. Jest to naturalna i jedna z najskuteczniejszych metod leczenia chorób cywilizacyjnych. Czerpiąc z wiedzy i doświadczeń nauki oraz bogactwa roślin pomagamy zmienić życie na lepsze.

DIETA LICENCJONOWANA PRZEZ INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ

Dieta warzywno-owocowa jest wskazana dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób cierpiących m.in. na:

 • Nadwagę, otyłość
 • Częste infekcje, alergie, choroby autoagresywne
 • Choroby układu krążenia ( np. nadciśnienie tętnicze, miażdżyca )

Dieta nie jest uciążliwa i nie wymaga szczególnej wiedzy. Nie towarzyszą jej niemiłe objawy typowe dla różnych diet takie jak, na przykład: ciągłe ssanie w żołądku, drżenie rąk czy senność. Jej głównym celem jest oczyszczenie organizmu z tokstyn i przywrócenie mu wewnętrznej równowagi. Utrata wagi jest tylko jedną z dodatkowych korzyści, która przychodzi dość szybko. Częste posiłki, niski indeks kaloryczności składników pokarmowych, konieczność chrupania i długiego przeżuwania w większości surowych produktów sprawia, że posiłki trwają długo i wywołują efekt nasycenia.

Program obejmuje pobyt min 4 dniowy (3 noce):

Dodatkowo do dyspozycji Gości (za dodatkową opłatą):

W związku z aktualną sytuacją w kraju informujemy, że wprowadziliśmy procedury ochrony zdrowia Gości oraz pracowników. Świadczenie niektórych usług może być ograniczone zgodnie z obowiązującymi aktami prawa i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W trosce o Państwa bezpieczeństwo posiłki będą serwowane w bezpiecznej aranżacji miejsc w restauracjach. Zajęcia aktywne prowadzone będą w oparciu o zapisy w mniejszych grupach. Jednocześnie informujemy, że realizacja wszystkich świadczonych usług może być ograniczona, zgodnie z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniami, mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19

 • Nocleg w komfortowym pokoju o wybranym standardzie
 • Całodzienne, smaczne serwowane wyżywienie, oparte na wytycznych diety warzywno –owocowej dr Ewy Dąbrowskiej R
 • Stale dostępny bufet dozwolonych napojów ciepłych i zimnych
 • Codzienne zajęcia ruchowe obejmujące ćwiczenia senso-motoryczne i wzmacniające (zajęcia wg. Grafiku hotelowego)
 • Codzienna aqua gimnastyka w basenie – zajęcia odbywają się wg grafiku
 • PROMOCJA- Tylko do końca czerwrca 2023 jeden zabieg fizjoterapeutyczny indywidualnie dobrany do schorzeń podczas konsultacji fizjoterapeutycznej / przy pobycie min.6 noclegów
 • Wstępna i końcowa analiza składu masy ciała-analizator Tanita MC 780P MA (przy pobytach powyżej 6 nocy, przy pobytach krótszych usługa płatna 50 PLN)
 • Indywidualna konsultacja lekarska (przy pobytach powyżej 6 nocy)
 • Prelekcja filmowa dr nauk med. Ewa Dąbrowska (wg. grafiku hotelowego)
 • W każdym momencie pobytu istnieje możliwość zamiany wyżywienia z diety warzywno-owocowej dietę makrobiotyczną lub klasyczne wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) - bez zmiany ceny za pakiet.

Dodatkowo do dyspozycji Gości (za dodatkową opłatą):

 • łóżeczko dla dzieci w wieku poniżej 3 lat - 20 zł/doba;
 • parking dozorowany - 30 zł/doba; 

Content Blocks

TURNUS Z DIETĄ OWOCOWO-WARZYWNĄ DR EWY DĄBROWSKIEJ

  min. 3 noce

 FB - Pełne wyżywienie

Rezerwuj teraz

Warunki rezerwacji:

Przyjazd:16:00 Wyjazd: 10:00

Anulacja:

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 5 dni przed przyjazdem do godziny 23:59.  W przypadku anulacji do podanego terminu przedpłata zostanie zwrócona w terminie 30 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji lub może być wymieniona na Voucher (na wartość dokonanej przedpłaty) z określonym terminem wykorzystania. W przypadku gdy anulacja zostanie dokonana na mniej niż 3 dni przed przyjazdem lub w przypadku nie rozpoczęcia pobytu w obiekcie w dniu przyjazdu zostaną Państwo obciążeni bezzwrotnie wartością 30% wartości rezerwacji. Powyższe zapisy zobowiązują nas do wymagania od Państwa przedpłaty w wysokości 30 % wartości rezerwacji, której można dokonać za pośrednictwem systemu płatności online (informacje przesyłane przez dział sprzedaży lub dział recepcji) lub mogą Państwo dokonanać rezerwacji przez system dostępny na stronie internetowej.

Polityka wobec dzieci:

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Więcej informacji na temat diety

Zobacz więcej

Banners

Oferty