Zajęcia aktywne | Kormoran Medispa Rowy.

Zajęcia aktywne

Zajęcia aktywne

Content Blocks

Crossfit (grupowe)
 45 min | Cena: 50 zł

To ogólnorozwojowy program, który kształtuje formę i siłę organizmu. NA całym świecie uprawiają go zarówno zawodowi sportowcy, emeryci, jak i mamy, które chcą po ciąży wrócić do formy. Głównym założeniem treningu jest osiągnięcie sprawności w dziesięciu różnych obszarach fizycznych. Należą do nich: wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, gibkość, moc, szybkość, zwinność, równowaga, koordynacja i dokładność.

 

Tabata
 45min | Cena:50zł

Czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę.

 

Latinofit (grupowe)
 45min | Cena:50zł

Trening typu cardio, przeznaczony dla wszystkich, którzy przede wszystkim chcą dbać o zdrowie, wygląd oraz kondycję fizyczną. Gorące rytmy i energia wydobywająca prawdziwy pierwiastek kobiecości. Zajęcia bazują na ciekawych choreografiach, dzięki którym można poprawić swoją kondycję fizyczną i wysmuklić sylwetkę, jednocześnie poznając elementy tańca przy gorących latynowskich rytmach

 

Aquacycling
 30min | Cena:50zł

To forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. HydroCycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej /od 600 do 1200 kcal na treningu/. Różne rodzaje zajęć dobierane odpowiednio do grupy wiekowej lub do odpowiedniej grupy dyspanseryjnej powodują, że zajęcia stają się dostępne dla wszystkich w zależności od potrzeb.

Aquaareobic (grupowe)

 30 min | Cena: 30 zł

Aqua aerobic to ćwiczenia w wodzie w postaci prostych choreografii przypominających aerobik. Angażowane są tu wszystkie grupy mięśniowe, ćwiczenia natomiast są bardzo bezpieczne i efektywne.

 

Nordic Walking Indywidualny
 60 min | Cena: 50 zł

Nordic Walking (grupowe)
 60 min | Cena: 30 zł

Nordic Walking jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów masowych w Europie i na świecie. Jest to idealna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Podczas marszu pracuje ponad 90 proc. mięsni ludzkiego ciała. Chód z wykorzystaniem kijków jest nawet do 40 proc. bardziej efektywny niż bez nich.

 

Zdrowy kręgosłup (grupowe)
 45 min | Cena: 50 zł

To blok ćwiczeń służących profilaktyce i terapii narządu ruchu. Cały blok składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, czasem z wykorzystaniem sprzętu. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajęcia te przeznaczone są nie tylko dla osób z problemami i starszych, lecz dla wszystkich, którym zależy na usprawnieniu i wzmocnieniu narządu ruchu.

 

Zajęcia indywidualne z trenerem
 45 min | Cena: 75 zł

Banners

Oferty