Rezerwuj online

Spa z basenem nad morzem

Wypoczynek w Rowach Ośrodek SPA nad morzem Bałtyckim

  1. Strona główna
  2. Wellness Medical Spa
  3. Nasze Wellness Medical Spa
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Wellness & Life Balance

Wyjątkowy program łączący w sobie trzy aspekty – równowagę ciała i ducha, doskonałą sprawność fizyczną oraz zrelaksowaną, promienną skórę. Pomyśl o sobie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Medical

Znajdźmy przyczyny Twoich dolegliwości! Pozwól nam zregenerować twoje ciało i ducha w naszym centrum MEDICAL. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalnym specjalistom szybko zapomnisz o urazach i bólu, a tym samym poprawisz wydolność swojego organizmu. Ponadto otrzymasz wskazówki, jak dalej ćwiczyć i razem z instruktorem ustalisz rodzaje aktywności wskazane właśnie dla Ciebie.

Wypoczywaj aktywnie!

Czas nad Morzem Bałtyckim to idealny moment na aktywny wypoczynek. Z pomocą naszych trenerów poznacie Państwo wiele ciekawych form aktywności. Najlepsze spa z basenem, ścieżki rowerowe i spacerowe, szeroka plaża - idealne miejsca dla aktywnych!

 

Zobacz proponowane aktywności

Monitoruj swoje postępy

Osiągnij cel

Możliwość zobaczenia zachodzących zmian to wspaniała motywacja do działania. Czas spędzony w spa nad Morzem Bałtyckim mogą być idealnym uzupełniem realizacji postawionych sobie celów. Dzięki zaawansowanej technologi nasi Goście mogą monitorować swoje postępy podczas kolejnych pobytów w Kormoranie. Nowoczesna waga Tanita generuje raport przedstawiający postęp spadku lub wzrostu parametrów takich jak tkanka tłuszczowa, masa mięśniowa, ilość wody w organiźmie, wiek metaboliczny i wiele innych. Pobyt w najlepszym spa z basenem, pomoc profesjonalnych trenerów i terapeutów, zrównoważona dieta to gwarancja Twojego sukcesu!

Sprawdź szczegóły oferty!

Nasze centrum Wellness

O komfort i dobre samopoczucie dbamy już od pierwszej chwili. Relaksująca muzyka i butikowe wnętrza pozwolą zapomnieć o codzienności, profesjonalni terapeuci wprowadzą Cię do krainy wyciszenia i spokoju. W naszym Centrum Wellness czeka na Ciebie głęboki relaks zatopiony w eterycznych zapachach najbardziej cenionych kosmetyków. Idealny wypoczynek w spa nad Morzem Bałtyckim !

SPA

Basen kryty, jaccuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, trzy rodzaje saun, aquacycling.  A Ty na co masz ochotę ? Wybierz i relaksuj się tak jak chcesz ! Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Medycyna estetyczna

Odzyskaj blask
i promienną cerę

Mezoterapia, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek i usuwanie przebarwień – to tylko nieliczne z nieinwazyjnych zabiegów w naszej ofercie.

Dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi odzyskasz witalną i promienną cerę w ekspresowym czasie i utrzymasz ten efekt przez długi czas dzięki poleconej przez nas pielęgnacji.

Pasja, wysokiej jakości urządzenia i najlepsze kosmetyki, wszystko to znajdziesz w Kormoran Wellness Medical Spa.

Poznaj zabiegi medycyny estetycznej

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie pakiety
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!