Rezerwuj online

Spa z basenem nad morzem

Wypoczynek w Rowach Ośrodek SPA nad morzem Bałtyckim

  1. Strona główna
  2. Wellness Medical Spa
  3. Nasze Wellness Medical Spa
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Wellness & Life Balance

Wyjątkowy program łączący w sobie trzy aspekty – równowagę ciała i ducha, doskonałą sprawność fizyczną oraz zrelaksowaną, promienną skórę. Pomyśl o sobie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Medical

Znajdźmy przyczyny Twoich dolegliwości! Pozwól nam zregenerować twoje ciało i ducha w naszym centrum MEDICAL. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalnym specjalistom szybko zapomnisz o urazach i bólu, a tym samym poprawisz wydolność swojego organizmu. Ponadto otrzymasz wskazówki, jak dalej ćwiczyć i razem z instruktorem ustalisz rodzaje aktywności wskazane właśnie dla Ciebie.

Wypoczywaj aktywnie!

Wczasy spa nad morzem Bałtyckim to idealny moment na aktywny wypoczynek. Z pomocą naszych trenerów poznacie Państwo wiele ciekawych form aktywności. Nieważne czy mają Państwo formę przeciętną czy wyczynową. Najlepsze spa z basenem, ścieżki rowerowe i spacerowe, szeroka plaża - idealne miejsca dla aktywnych!

 

Zobacz proponowane aktywności

Monitoruj swoje postępy

Osiągnij cel

Możliwość zobaczenia zachodzących zmian to wspaniała motywacja do działania. Wczasy spa nad morzem Bałtyckim mogą być idealnym uzupełniem realizacji postawionych sobie celów. Dzięki zaawansowanej technologi nasi Goście mogą monitorować swoje postępy podczas kolejnych pobytów w Kormoranie. Nowoczesna waga Tanita generuje raport przedstawiający postęp spadku lub wzrostu parametrów takich jak tkanka tłuszczowa, masa mięśniowa, ilość wody w organiźmie, wiek metaboliczny i wiele innych. Pobyt w najlepszym spa z basenem, pomoc profesjonalnych trenerów i terapeutów, zrównoważona dieta to gwarancja Twojego sukcesu!

Sprawdź szczegóły oferty!

Nasze centrum Wellness

O komfort i dobre samopoczucie dbamy już od pierwszej chwili. Relaksująca muzyka i butikowe wnętrza pozwolą zapomnieć o codzienności, profesjonalni terapeuci wprowadzą Cię do krainy wyciszenia i spokoju. W naszym Centrum Wellness czeka na Ciebie głęboki relaks zatopiony w eterycznych zapachach najbardziej cenionych kosmetyków. Idealne wczasy spa nad Morzem Bałtyckim !

SPA

Basen, jacuzzi, 3 sauny – to strefa aktywności i relaksu. Poszukując rozluźnienia, wypoczniesz na niezwykłych rytuałach saunowania, natomiast jeśli zechcesz poprawić kondycję, pójdziesz na zajęcia Aquacycling. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Medycyna estetyczna

Odzyskaj blask
i promienną cerę

Mezoterapia, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek i usuwanie przebarwień – to tylko nieliczne z nieinwazyjnych zabiegów w naszej ofercie.

Dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi odzyskasz witalną i promienną cerę w ekspresowym czasie i utrzymasz ten efekt przez długi czas dzięki poleconej przez nas pielęgnacji.

Pasja, wysokiej jakości urządzenia i najlepsze kosmetyki, wszystko to znajdziesz w Kormoran Wellness Medical Spa.

Poznaj zabiegi medycyny estetycznej

Oferty specjalne

Pokaż wszystkie pakiety
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!