Rezerwuj online

Świąteczne spotkanie firmowe

  1. Strona główna
  2. Świąteczne spotkanie firmowe
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle
18 lis 2015

Integracje wewnątrz firmy są bardzo ważne. Pozwalają bliżej się poznać, oczyścić atmosferę i poruszyć tematy, które nie są związane z pracą. Świetnym pretekstem do zorganizowania takiego spotkania są Święta Bożego Narodzenia. Pracowniczą wigilię najlepiej zaplanować trochę wcześniej. Bardzo dobrze jest również wyjść poza oczywisty schemat, czyli w tym wypadku biuro, w którym to pracownicy spędzają najwięcej czasu. O czym warto pomyśleć?

Kończy się rok – warto zakończyć go w miłej atmosferze, pięknym miejscu o niecodziennym klimacie. Podziękujmy sobie wzajemnie za pracę, trud włożony  w rozwój firmy i zaangażowanie. Kormoran Wellnes Medical Spa to zatem idealne miejsce na organizację spotkania wigilijnego! Duże doświadczenie w organizacji eventów, bankietów i ważnych uroczystości to gwarancja, że Twoje spotkanie będzie sukcesem i wszystkich zachwyci!

Czego oczekujesz?

Pyszne dania, dopieszczone pod każdym względem wnętrza, profesjonalna obsługa – czy potrzebujesz czegoś jeszcze?

Firmowe spotkanie w Restauracji przebiegać będzie w wyjątkowej atmosferze. Proponujemy tradycyjny posiłek w formie kolacji zasiadanej lub bufetowej w Sali Kominkowej. Blask ognia i akompaniament kolęd przywoła najpiękniejsze wspomnienia.

A może Noworoczne Chrismas Party? To uroczysta kolacja w Sali Bankietowej! Możliwe są również tańce i muzyka na żywo. Wszystko okraszone najlepszymi potrawami z gwarancją jakości od naszego Szefa Kuchni.

Biesiada Świąteczna to spacer z pochodniami nad morzem, ale również wspólne dzielenie się opłatkiem przy ognisku, aromatyczny grzaniec (aby nikomu nie było zimno!) oraz wigilijna kapusta z kociołka i lampiony szczęścia z życzeniami na Nowy Rok!

Pomyśl o świętach już dziś!

Pozdrawiamy, Załga Kormoran Wellnes Medical Spa

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!