Rezerwuj online
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Epilacja laserowa

Jedyny sposób na definitywne pozbycie się zbędnego owłosienia.

Dlaczego epilacja X-Lase ?

Skuteczność zabiegu - wyłącznie epilacje laserowe dają wysoką skuteczność efektu tego zabiegu medycyny estetycznej! Wiele urządzeń obecnych na rynku, które oferują zabiegi fotooepilacji w niskich cenach, nie daje oczekiwanych efektów.
Komfort i bezbolesność - głowice epilujące posiadają specjalny system chłodzenia wodnego, dzięki czemu nie rozgrzewają się i zabieg przebiega bezboleśnie.
Bezpieczeństwo - aparat przeszedł najbardziej restrykcyjne testy bezpieczeństwa i uzyskał certyfikaty umożliwiające jego pracę we wszystkich krajach na świecie.
Mechanizm działania:

Światło laserowe emitowane przez urządzenie jest absorbowane przez melaninę- barwnik zawarty we włosie, a następnie jest ono przekształcane w ciepło, które dociera do cebulki włosa trwale ją niszcząc.

Ilość zabiegów:

Niestety, aby cieszyć się gładką skórą bez zbędnego owłosienia, należy uzbroić się w cierpliwość i być konsekwentnym. Nie wszystkie włosy uda się usunąć podczas jednego zabiegu medycyny estetycznej. Dzieje się tak dlatego, iż włos jest wrażliwy na działanie lasera tylko w fazie wzrostu ( anagen), w pozostałych dwóch fazach (katagen, telogen) pozostaje niezniszczony. Z tego powodu dla uzyskania pożądanego efektu sugerowana jest seria zabiegowa (6-8 zabiegów), w odstępach 6-8 tygodni. Ilość zabiegów zależy od barwy i grubości włosa, wcześniejszych metod ich usuwania oraz koloru skóry.

Konsultacja:

Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, który zaleci indywidualnie dobrany cykl zabiegowy.

Przygotowanie do zabiegu:

6 tygodni przed serią zabiegową nie wolno wykonywać woskowania ani usuwania włosów pincetą czy depilatorem. Można wyłącznie się golić. 24 - 48 godzin przed każdym zabiegiem należy zgolić włosy, tak aby w momencie zabiegu miały one ok. 1-2 mm długości. Około miesiąc przed zabiegiem nie opalać skóry (również w solarium). Zrezygnować  z samoopalaczy i kremów z retinolem, wykonywania peelingów na danym obszarze skóry oraz ze spożywania niektórych ziół (nagietek, dziurawiec).

Przebieg zabiegu:

Centrum przeprowadza zabiegi epilacji z zastosowaniem najnowszego urządzenia X-lase łączącego w sobie technologię laserową - laser Nd:YAG do punktowego usuwania owłosienia oraz CPL - światło pulsacyjne kalibrowane do usuwania owłosienia z większych obszarów. Czas trwania zabiegu zależy od depilowanego obszaru (od kilku do kilkudziesięciu minut). Producenci urządzenia zadbali o komfort pacjentów w czasie zabiegów - posiada ono dwa systemy chłodzenia głowicy lasera (powietrzny i wodny) dzięki czemu zabieg jest bezbolesny odczuwalne jest tylko ciepło.

Wąsik

Cena:150zł

Broda

Cena:200zł

Baki

Cena:150zł

Policzki

Cena:100zł

Skronie

Cena:60zł

Kark

Cena:150zł

Szyja

Cena:150zł

Plecy

Cena:300-500zł

Klatka piersiowa

Cena:400zł

Wokół brodawek piersiowych

Cena:90zł

Pachy

Cena:200-300zł

Przedramiona

Cena:200-300zł

Ramiona

Cena:250zł

Dłonie

Cena:60zł

Brzuch

Cena:200zł

Pośladki

Cena:200zł

Szpara pośladkowa

Cena:150zł

Bikini płytkie

Cena:200zł

Bikini średnie

Cena:200zł

Bikini głębokie

Cena:300-400zł

Nogi

Cena:700zł

Nogi + bikini głębokie

Cena:900zł

Uda

Cena:450zł

Kolana

Cena:70zł

Stopy

Cena:40zł
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!