Rezerwuj online
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Wyszukaj zabieg

Kinezyterapia

Otoczenie hotelu oraz warunki, jakie Ci zapewnia Wellness Medical Spa, są idealne do fizjoterapii ruchowej. Do wyboru mamy wiele środków, aby przywrócić Twemu ciału zdrowie i lepsze samopoczucie. Gimnastyka na świeżym powietrzu, aquacycling i aqua aerobik to tylko niektóre z proponowanych przez nas form kinezyterapii, których zechcesz spróbować. Najlepsze efekty uzyskasz z indywidualnym trenerem, który dopasuje ćwiczenia do Twoich potrzeb.

Zajęcia indywidualne

Praca jeden na jeden jest najlepsza formą treningu. Pozwala zindywidualizować trening do naszych potrzeb. Dzięki wiedzy i doświadczeniu trenera możemy w bezpieczny sposób uzyskać zamierzone efekty.

Czas trwania: 45min Cena:75zł

Gimnastyka w basenie

Gimnastyka w basenie jest dla każdego. Ćwiczenia pod okiem instruktora, pomogą wzmocnić ciało oraz spalić zbędne kalorie.  

Czas trwania: 30min Cena:22zł

RedCord Therapy Master

Podczas rehabilitacji stosunkowo często wykorzystuje się profesjonalne systemy podwieszek. Do tego rodzaju systemów zaliczają się Redcord Therapy Master – systemy te można wykorzystywać zresztą nie tylko podczas rehabilitacji, ale także jako uzupełnienie treningów fitness. Redcord Therapy Master to znakomite narzędzie dla osób, które w komfortowy sposób chcą usprawnić swoje ciało.

Czas trwania: 45min Cena:75zł

Trener personalny Keiser

Functional Trainer firmy Keiser to unikalne urządzenie wykorzystywane do pracy z wyczynowymi sportowcami, ludźmi po kontuzjach oraz świadomymi klientami fitness klubów

Czas trwania: 45min Cena:75zł

Aquacycling

To forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. HydroCycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej /od 600 do 1200 kcal na treningu/. Różne rodzaje zajęć dobierane odpowiednio do grupy wiekowej lub do odpowiedniej grupy dyspanseryjnej powodują, że zajęcia stają się dostępne dla wszystkich w zależności od potrzeb.

Czas trwania: 30min Cena:30zł
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij