Rezerwuj online
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Wyszukaj zabieg

Fizykoterapia

Już w starożytności Konfucjusz zauważył, że postawa ciała ma wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Myśl ta była przez wielu rozwijana i praktykowana. Specjaliści Wellness Medical Spa, pielęgnując tę tradycję, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia i zabiegi fizjoterapeutyczne, nauczą Cię, w jaki sposób dbać o zdrowie ciała i własne samopoczucie. 

Laser w technologii MLS

Laser MLS jest jedynym na świecie laserem łączącym podczas zabiegu pracę ciągła i pulsacyjna. W Polsce jest tylko kilka gabinetów wyposażonych w tak nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Laseroterapia ma szerokie zastosowanie w leczeniu bólu, stanów zapalnych, obrzęków. 

Czas trwania: 1-5min

Elektroterapia

Leczy objawowo schorzeń m.in. układu ruchu i neurologicznych za pomocą różnego rodzaju prądów leczniczych, w którym wykorzystuje się do leczenia prąd stały, modulowane prądy średniej częstotliwości oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości. Celem elektroterapii jest złagodzenie bólu i poprawienie ukrwienia stymulowanej tkanki. Przyspiesza wchłanianie obrzęków i wysięków śródstawowych.

Czas trwania: 3-15min

Bodyflow

Unikalny zabieg z użyciem aparatu Body Flow polega na pobudzeniu przepływu płynów takich jak krew czy limfa umożliwiający pacjentom szybszą regenerację urazów.

Czas trwania: 20min Cena:30zł

Scanlab

Zabieg polegający na głębokim przegrzaniu tkanek powodujący m.in. przyspieszenia przemiany materii oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wskazany głównie przy zapaleniach mięśni, ścięgien oraz mięśniobólach.

Czas trwania: 5min Cena:23zł

Termolecznictwo

Zajmuje się wykorzystywaniem energii cieplnej  do zwalczania problemów związanych z układem ruchu np.: bóle mięśniowe, stawowe, zapalenia, obrzęki.

Czas trwania: 2-10min

Aquamed

Aquamed czyli suchy masaż automatyczny, to połączenie dwóch elementów: masażu oraz wody. Działa rozluźniająco i odprężająco

Czas trwania: 15min Cena:18zł

Kąpiele lecznicze

Kąpiele lecznicze są rodzajem masażu podwodnego. Naturalne właściwości wody połączone z masażem dają natychmiastowe efekty w postaci rozluźnionych mięśni. Po dodaniu soli mineralnych, działają także przeciwbólowo, rozgrzewająco oraz przeciwobrzękowo. 

Czas trwania: 20min

Inhalacje

Inhalacje polegają na wdychaniu rozpylonego środka medycznego. Wykorzystywane są przy chorobach układu oddechowego oraz przeziębieniach. 

Czas trwania: 3-10min

BOA2

Boa jest to rodzaj masażu pneumatycznego. Specjalnie skonstruowany kombinezon podczas pracy stymuluje drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływa na uelastycznienie i odżywienie tkanek

Czas trwania: 5-15min

Slide Styler

Slide Styler jest stymulatorem drenażu limfatycznego i żylnego. Zabieg polega na przesuwaniu się fal powietrza oraz zmianie ciśnienia. Wykorzystywany jest przy obrzękach.

Czas trwania: 5-15min

Vacustyler

Vacustyler generuje na przemian ujemne i dodatnie ciśnienie co stymuluje przepływ krwi i limfy, przez co poprawia krążenie. Ponadto pomaga zmniejszyć obwód łydek, ud i talii. 

Czas trwania: 30min Cena:60zł
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij