Rezerwuj online
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Wyszukaj zabieg

Zajęcia Aktywne

Crossfit(grupowe)

To ogólnorozwojowy program, który kształtuje formę i siłę organizmu. NA całym świecie uprawiają go zarówno zawodowi sportowcy, emeryci, jak i mamy, które chcą po ciąży wrócić do formy. Głównym założeniem treningu jest osiągnięcie sprawności w dziesięciu różnych obszarach fizycznych. Należą do nich: wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, gibkość, moc, szybkość, zwinność, równowaga, koordynacja i dokładność.

Czas trwania: 45min Cena:50zł

Tabata

Czyli czterominutowy interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę.

Czas trwania: 45min Cena:50zł

Latinofit(grupowe)

Trening typu cardio, przeznaczony dla wszystkich, którzy przede wszystkim chcą dbać o zdrowie, wygląd oraz kondycję fizyczną. Gorące rytmy i energia wydobywająca prawdziwy pierwiastek kobiecości. Zajęcia bazują na ciekawych choreografiach, dzięki którym można poprawić swoją kondycję fizyczną i wysmuklić sylwetkę, jednocześnie poznając elementy tańca przy gorących latynowskich rytmach

Czas trwania: 45min Cena:50zł

Aquacycling

To forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. HydroCycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej /od 600 do 1200 kcal na treningu/. Różne rodzaje zajęć dobierane odpowiednio do grupy wiekowej lub do odpowiedniej grupy dyspanseryjnej powodują, że zajęcia stają się dostępne dla wszystkich w zależności od potrzeb.

Czas trwania: 30min Cena:30zł

Aquaareobic(grupowe)

Aqua aerobic to ćwiczenia w wodzie w postaci prostych choreografii przypominających aerobik. Angażowane są tu wszystkie grupy mięśniowe, ćwiczenia natomiast są bardzo bezpieczne i efektywne.

Czas trwania: 30min Cena:30zł

Nordic Walking Indywidualny

Nordic Walking jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów masowych w Europie i na świecie. Jest to idealna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Podczas marszu pracuje ponad 90 proc. mięsni ludzkiego ciała. Chód z wykorzystaniem kijków jest nawet do 40 proc. bardziej efektywny niż bez nich.

 

Czas trwania: 60min Cena:50zł

Nordic Walking Grupowo

Czas trwania: 60min Cena:30zł

Zdrowy kręgosłup(grupowe)

To blok ćwiczeń służących profilaktyce i terapii narządu ruchu. Cały blok składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń, czasem z wykorzystaniem sprzętu. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajęcia te przeznaczone są nie tylko dla osób z problemami i starszych, lecz dla wszystkich, którym zależy na usprawnieniu i wzmocnieniu narządu ruchu.

Czas trwania: 45min Cena:50zł

Zajęcia indywidualne z trenerem

Czas trwania: 45min Cena:75zł
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!