Rezerwuj online

Wigilie firmowe

Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Wigilijne spotkanie firmowe

Zanim  woń świerkowych gałązek, rumianych jabłek, maku, grzybów  zagości  w naszych domach  zawita do naszych zakładów pracy, szkół i firm tworząc jedyną i niepowtarzalną atmosferę.

 

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia czas szczególny. Nasza miłość i tęsknota za tym, co dla nas ważne, za najbliższymi, każe zostawiać puste miejsce przy stole, przygotowywać prezenty i wypatrywać pierwszej gwiazdki….

To był trudny rok


Pandemia to czas zupełnie niecodzienny dla nas wszystkich. Mierzymy się i będziemy mierzyć ze strachem, niepewnością i coraz bardziej jesteśmy  świadomi jak  istotnym elementem życia zawodowego są bezpośrednie relacje interpersonalne, jak ważny jest dla nas kontakt z drugą osobą oraz integracja w zespole czy  grupie.

 

 

 

 

Zadbajmy o te relacje w dobie pandemii zachowując rozsądne zasady bezpieczeństwa. Firmowe spotkanie podsumowujące miniony czas pomoże zmotywować kadrę i będzie wspaniałym prezentem za ciężką pracę. Niech nadchodzący wkrótce przełom roku, będzie momentem na określenie przyszłych strategii i planów na pracę w nowej rzeczywistości.

 

MENU

Prezent dla pracownika-Voucher

Wiemy jak sprawić aby ludzie się uśmiechali...

Kup prezent bez wychodzenia z domu.

Bezpiecznie

Zapraszamy do zakupu Vouchera, który może być zrealizowany w dowolnie wybranym czasie. Oryginalne prezenty na zabiegi, weekendy SPA, uroczyste kolacje z okazji jubileuszu, diety wzmacniające odporność, vouchery kwotowe do wykorzystania na dowolne usługi i wiele innych ...

KUP PREZENT

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!