Rezerwuj online

Witamy na blogu Kormoran Wellnes Medical Spa!

  1. Strona główna
  2. Witamy na blogu Kormoran Wellnes Medical Spa!
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle
1 lip 2015

Znajdziecie tu informacje i ciekawostki dotyczące filozofii i idei naszego destination wellness. Będziemy też pisać o wydarzeniach, które organizujemy, a także o tym, jak ciekawie możecie spędzić czas w Rowach - uroczej, nadmorskiej miejscowości, w której znajduje się nasz obiekt. Mamy nadzieję, że zachęci Was to do zaplanowania wypoczynku właśnie u nas.

201310132109540.image005

Gdzie się znajdujemy?

Kormoran Wellness Medical Spa położony jest pomiędzy dwoma popularnymi kurortami nadmorskimi: Ustką i Łebą. Rowy to niewielka miejscowość, ale właśnie to - między innymi - stanowi o jej uroku. Z dala od zgiełku i tłumów turystów, każdy odnajdzie tu relaks, odpoczynek i prawdziwe wakacje.

Wymarzone wakacje dla każdego

Nasza oferta jest bardzo różnorodna: świetnie czują się u nas rodziny z dziećmi, narzeczeni, single, a także grupy przyjaciół - jednym słowem wszyscy, którzy chcą spędzić niezapomniane wczasy nad morzem oraz wypocząć korzystając z komfortu, który zapewniamy.

Dlaczego my?

Naszym gościom proponujemy ekskluzywną ofertę SPA. Wypoczynek możecie więc zaplanować o oparciu o kilka autorskich pakietów: począwszy od najbardziej popularnych – relaksacyjnych, przez te związane z pielęgnacją  i zabiegami kosmetycznymi, aż do pakietów zdrowotnych, które przyniosą ukojenie po trudach ciężkiej pracy. W naszej ofercie są też zabiegi z zakresu nieinwazyjnej medycyny estetycznej – szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Wellnes Medical Spa to także znakomita kuchnia, która zadowoli nawet najbardziej wymagających. Niezwykle smaczne dania, przyrządzane zgodnie z zasadami kuchni slow food, serwujemy w przepięknej Restauracji Ogrodowej oraz Café Widokowej.

201310132130200.image008

Pisać też będziemy o naszych propozycjach organizacji ważnych uroczystości. Nadmorski klimat oraz dzika przyroda nadają weselom, komuniom oraz innym przyjęciom okolicznościowym niezwykły klimat. Nie zapominamy również o gościach biznesowych, z myślą o których powstało eleganckie zaplecze konferencyjne.

Wszystkie ważne, ciekawe informacje oraz ofertę przybliżającą działalność naszego ośrodka wypoczynkowego znajdziecie właśnie na naszym blogu. To nasz kolejny krok w staraniach, by urlop nad Bałtykiem był dla wszystkich naszych gości wyjątkowym przeżyciem.

Gorąco zapraszamy nad morze!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa.

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!