Rezerwuj online

ZACZNIJ BIEGAĆ Z KORMORANEM!

  1. Strona główna
  2. ZACZNIJ BIEGAĆ Z KORMORANEM!
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle
7 kwi 2017

Bieganie zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Ta aktywność fizyczna może być praktykowana niemal wszędzie: w lesie, parku, w mieście czy nad morzem. Regularne treningi mają pozytywny wpływ na zdrowie: poprawia się nasza kondycja oraz koncentracja, możemy także zgubić dodatkowe kilogramy. Bieganie jest również jednym z najlepszych ćwiczeń aerobowych: pomaga utrzymać w dobrej kondycji serce i płuca, spada również ryzyko zawału serca. Co więcej, podczas biegania wydzielane są endorfiny – czyli hormony szczęścia. Dzięki temu z łatwością można zredukować stres i odreagować po ciężkim dniu.

Specjalnie dla odwiedzających nas gości przygotowaliśmy specjalny program „Maratończyk”. Opracowany został specjalnie dla naszego hotelu przez zespół specjalistów: trenerów, fizjoterapeutów, a także dietetyków.

Uczestnicząc w programie nasi goście pod okiem trenera dowiedzą się, jak należy się przygotowywać do biegów na określone dystanse, poznają prawidłową technikę biegu, a także formy oraz metody treningu biegowego.

Do kogo skierowany jest ten program? Do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z joggingiem lecz nie wiedzą, od czego zacząć i mają obawy, że będą to robić niepoprawnie. Jak najbardziej mogą korzystać z niego także osoby, które już biegają, ale także już od jakiegoś czasu trenują. Dzięki programowi mogą poznać mocne i słabe strony swoich treningów i nad nimi popracować.

Jako że specjalnie opracowane trasy biegowe znajdują się w okolicy oraz na terenie Słowińskiego Parku Narodowego nasi goście mogą być pewni, że czekają na nich doskonałe warunki do biegania.

Pozdrawiamy, Załoga Kormorana

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!