Rezerwuj online

Konferencje Wesela Imprezy

  1. Strona główna
  2. Konferencje Wesela Imprezy
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Niezapomniane przyjęcia

Wesela 

Piękny, wspaniały, wyjątkowy... chcemy, aby właśnie taki był Dzień Waszego Ślubu...

Dzień ślubu to wyjątkowa chwila, zarówno dla nowożeńców, jak i ich najbliższych. Kormoran Wellness Medical Spa sprosta wymaganiom wszystkich Gości, a wesele zapadnie w ich pamięci na długie lata.

Sprawdź szczegóły
140doskonałe
wesela
20lat
doświadczenia

Spotkania firmowe

Zanim woń świerkowych gałązek, rumianych jabłek, maku, grzybów i wosku zagości  w naszych domach trafi do naszych zakładów pracy, szkół i firm tworząc jedyną i niepowtarzalną atmosferę, która rozbudza w nas tysiące wspomnień nasyconych ciepłymi uczuciami. Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia czas szczególny, żywo związany ze światem naszych wspomnień. Kormoran Wellness Medical Spa to idealne miejsce na organizację spotkania wigilijnego dla Twoich pracowników. Długoletnie doświadczenie w przygotowywaniu bankietów i eventów pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapytaj o szczegóły.

Imprezy uroczystości

Świętuj swoje uroczystości razem z najbliższymi w niezapomnianej scenerii naszej restauracji. Powierzając nam obsługę Twojego święta, masz pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Znajdziesz tutaj specjalnie dobrane menu, pomoc w organizacji uroczystości oraz niezawodną obsługę.

Konferencje nad morzem

Przestrzeń konferencyjna, którą dysponujemy umożliwia organizację eventów biznesowych do 230 osób. Nowoczesne zaplecze audiowizualne zawsze przygotowujemy zgodnie z życzeniem Klienta. Komfortowy układ sal, wysokiej jakości sprzęt i przerwy kawowe to kwintesencja udanych negocjacji.

Wyposażenie

  • Ekrany
  • Nagłośnienie
  • Mikrofony bezprzewodowe
  • Projektory multimedialne
  • Odtwarzacze DVD
  • Rzutnik slajdów

Sala Oficerska

11,0m x 10,0m

Sala Kapitańska

Z możliwością dzielenia na dwie niezależne części, wym. 15,1m x 23,1m

Zarezeruj

Zapytaj o specjalny rabat

konferencje@kormoran-rowy.pl

+ 48 608-535-538

Zapraszamy do kontaktu

* Pola wymagane

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!