POCZUJ SIĘ JAK W LUSKUSOWYM HOTELU ZE SPA NAD BAŁTYKIEM

Ferie Zimowe nad morzem

Kormoran Wellness Medical SPA | Rowy | Ferie Zimowe nad morzem | 1

Ferie Zimowe nad morzem

W ramach pakietu:

  • Noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • Morsowanie dla chętnych

Pakiet obowiązuje: 28.01-28.02.2022

Rezerwuj już teraz!

Featured - slides

Wideo

POCZUJ SIĘ
JAK W LUKSUSOWYM HOTELU
W DOBREJ CENIE

POCZUJ SIĘ JAK W LUSKUSOWYM HOTELU ZE SPA NAD BAŁTYKIEM

SPA nad Morzem Bałtyckim

Szum morza, zieleń Słowińskiego Parku Narodowego, szerokie piaszczyste plaże i czyste powietrze - to tu powstał niepowtarzalny obiekt nad morzem Kormoran Wellness Medical Spa. Rodzinna atomosfera, profesjonalna i dyskretna obsługa, głęboko zakorzenione tradycje. Odpocznij od codzienności!
 

Oferty

Content Blocks

hotel

Bezpłatne Wi-Fi na terenie obiektu

hotel

Malownicza lokalizacja

hotel

Wellness i SPA do dyspozycji Gości

hotel

Basen

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Kormoran jako jeden z nielicznych obiektów w Polsce otrzymał autoryzację Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej. Ceryfikat ten potwierdza, że oferowana w naszym obiekcie dieta spełnia kryteria i wymogi określone przez jej autorkę dr n. med. Ewę Dąbrowską.
Zobacz więcej

Wesela i imprezy okolicznościowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec at lectus leo. Maecenas dapibus sem neque, ut hendrerit libero fermentum et. Aliquam erat volutpat. Donec at tortor ipsum. Etiam faucibus, erat vitae congue sollicitudin,

Zobacz więcej

Autorski program wellness

Wyjątkowy program łączący w sobie trzy aspekty – równowagę ciała i ducha, doskonałą sprawność fizyczną oraz zrelaksowaną, promienną skórę. Pomyśl o sobie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Zobacz więcej

Kryty basen i jaccuzzi

Basen kryty, jaccuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, trzy rodzaje saun, aquacycling. Wybierz i relaksuj się tak jak chcesz! Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Wypocznij nad Morzem Bałtyckim

Słowiński Park Narodowy i jego zielone otoczenie to idelne miejsce na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim. Wycieczki piesze i rowerowe po okolicznych lasach to idelna forma aktywnego spędzania czasu. Zobacz koniecznie ruchome wydmy, które co roku wyglądają inaczej. Zajrzyj do chat słowińców w Klukach. Spójrz na morze z perspektywy latarnika zwiedzając latarnie morską w Czołpinie. Przenieś się do czasów, gdy człowiek żył bliżej natury. A w razie niepogody wypocznij w eksluzywnym obiekcie z basenem dla rodzin z dziećmi.

Zobacz więcej

Banners