Niczym luksusowy hotel nad morzem z basenem - SPA Bałtyk - Rowy | Kormoran

BĄDŹ BLIŻEJ NATURY

Featured - slides

Wideo

BĄDŹ BLIŻEJ NATURY

SPA nad Morzem Bałtyckim

Szum morza, zieleń Słowińskiego Parku Narodowego, szerokie piaszczyste plaże i czyste powietrze - to tu powstał niepowtarzalny obiekt nad morzem Kormoran Medispa. Rodzinna atomosfera, profesjonalna i dyskretna obsługa, głęboko zakorzenione tradycje. Odpocznij od codzienności!
 

Oferty

Content Blocks

hotel

Bezpłatne Wi-Fi na terenie obiektu

hotel

Malownicza lokalizacja

hotel

Wellness i SPA do dyspozycji Gości

hotel

Basen

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Kormoran jako jeden z nielicznych obiektów w Polsce otrzymał autoryzację Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej. Ceryfikat ten potwierdza, że oferowana w naszym obiekcie dieta spełnia kryteria i wymogi określone przez jej autorkę dr n. med. Ewę Dąbrowską.
Zobacz więcej

Wesela i imprezy okolicznościowe

Kormoran Medispa to idealne miejsce, by zorganizować przyjęcie weselne, imprezę urodzinową czy spotkanie z przyjaciółmi. Urokliwa lokalizacja, profesjonalna obsługa są gwarancją doskonałej zabawy.

Zobacz więcej

Autorski program wellness

Wyjątkowy program łączący w sobie trzy aspekty – równowagę ciała i ducha, doskonałą sprawność fizyczną oraz zrelaksowaną, promienną skórę. Pomyśl o sobie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Zobacz więcej

Wypocznij nad Morzem Bałtyckim

Słowiński Park Narodowy i jego zielone otoczenie to idelne miejsce na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim. Wycieczki piesze i rowerowe po okolicznych lasach to idelna forma aktywnego spędzania czasu. Zobacz koniecznie ruchome wydmy, które co roku wyglądają inaczej. Zajrzyj do chat słowińców w Klukach. Spójrz na morze z perspektywy latarnika zwiedzając latarnie morską w Czołpinie. Przenieś się do czasów, gdy człowiek żył bliżej natury. A w razie niepogody wypocznij w eksluzywnym obiekcie z basenem dla rodzin z dziećmi.

Zobacz więcej

Kryty basen i jaccuzzi

Basen kryty, jaccuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, trzy rodzaje saun, aquacycling. Wybierz i relaksuj się tak jak chcesz! Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Banners