AQUA AEROBIK - WODNY FENOMEN | Kormoran Medispa Rowy

AQUA AEROBIK - WODNY FENOMEN

AQUA AEROBIK - WODNY FENOMEN

Woda, muzyka i ćwiczenia to trzy składniki na udany i w zdrowy sposób spędzony czas. Mowa o aqua aerobiku – niesłabnącej pod względem popularności aktywności fizycznej, dzięki której odciążony jest układ kostno-stawowy, poprawia się wytrzymałość organizmu oraz zwiększa siła mięśni.

Decydując się na powrót do formy, często wybieramy sztampowe rozwiązania, którym absolutnie niczego nie ujmujemy. Niemniej, nierzadko już na początku drogi do redukcji kilogramów, szybko zniechęcamy się podczas joggingu czy żmudnych treningów na siłowni. Dlatego doskonałą opcją, która bezsprzecznie łączy przyjemne z pożytecznym jest aqua aerobik. To dyscyplina dla wszystkich z wyjątkiem osób z poważnymi chorobami skóry i uczulonych na chlor.

Ćwiczyć wodny aerobik mogą dzieci, młodzież, kobiety w ciąży, seniorzy. To również znakomita alternatywa dla sportowców, którzy próbują zwalczyć kontuzję lub rozciągnąć mięśnie po trudnym wysiłku fizycznym. Co więcej, woda ma fantastyczne właściwości dla naszego ciała. Dzięki wyższemu oporowi, każdy ruch związany jest ze znacznie większym spięciem mięśni. Wniosek? Zdecydowanie lepsze efekty po ćwiczeniach.

Aqua aerobik skutecznie likwiduje stres, odpręża, poprawia samopoczucie i kondycję. Poza tym to bez wątpienia świetna opcja na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Sesja wodnego aerobiku w towarzystwie dźwięków ulubionej muzyki z pewnością pozytywnie wpłynie na cały organizm. Treningi w wodzie nie są katorgą – dopasowane do każdego ćwiczenia i wsparcie wykwalifikowanego instruktora sprawią, że poczujesz się młodo, zdrowo i zapomnisz o codziennych obowiązkach! Jaki wpływ ma aqua aerobik? Zbawienny. Rekomendujemy wodne szaleństwo w 100%!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical SPA

Banners

Oferty