Atrakcje dla naszych Gości | Kormoran Medispa, Rowy

Atrakcje

Atrakcje

Content Blocks

AQUAAREOBIC

Ta forma aktywności fizycznej doskonale likwiduje stres i poprawia samopoczucie a także modeluje sylwetkę . Podczas ćwiczeń w wodzie odciążony jest cały układ kostno-stawowy, wzrasta wytrzymałości organizmu, zwiększa się siła mięśni.

AQUACYCLING

AquaCycling jest to nowoczesne spojrzenie na rower. AquaBike skupia w sobie wszystkie pozytywy jazdy na rowerze oraz ćwiczeń w wodzie a odrzuca wszystkie negatywnie wpływające aspekty tego sportu. W efekcie AquaCycling szybko prowadzi do osiągnięcia dobrych rezultatów potreningowych. Efektem korzystania z roweru wodnego jest kształtowanie sylwetki poprzez zamianę tkanki tłuszczowej w mięśnie.

PIŁKI I TUBINGI- GIMNASTYKA

Zajęcia z wykorzystaniem dużych gumowych piłek, mające na celu eliminowanie obciążeń osiowych kręgosłupa jak również stabilizowanie i wzmacnianie stawów.

TRENING FUNKCJONALNY

Trening funkcjonalny idealnie nadaje się do treningów indywidualnych jak i grupowych. Jest to nowoczesne podejście do pojęcia Trening, jego podstawowymi zasadami jakimi się kieruje są: wielostawowość ćwiczeń (czyli innymi słowy odejście od ogólnie znanych ćwiczeń izolowanych, stosowanych między innymi w dotychczasowej kulturystyce) oraz funkcjonalność ćwiczeń (czyli ich użyteczność imitująca ruchy codziennego życia).

Rowy i okolice

Bujne i zielone otoczenie Kormoran Medispa zachęca do aktywnego spędzania czasu. Będąc u nas, wybierz się na spacer lub przejażdżkę rowerem. Zobacz koniecznie ruchome wydmy, które co roku wyglądają inaczej. Wejdź na latarnię w Czołpinie i spójrz na morze z perspektywy latarnika. Zajrzyj do chat w Klukach i przenieś się do czasów, gdy człowiek żył bliżej natury. Słowiński Park Narodowy jest na wyciągnięcie ręki. Daj się porwać naturze!

Zobacz więcej

Banners

Oferty