Bezpieczny Kormoran | Kormoran Medispa, Rowy.

#BEZPIECZNYKORMORAN

#BEZPIECZNYKORMORAN

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

BEZPIECZNY KORMORAN

Zwiększamy bezpieczeństwo i wprowadzamy procedury ochrony zdrowia Gości i pracowników Kormoran Medispa

Zgodnie z rozporządzeniem RM z dnia 02.05.2020 r. od 4 maja br. można już wynajmować pokoje w hotelach i innego rodzaju obiektach noclegowych. Cieszymy się, że z dniem 16.05.2020 Kormoran Medispa wznawia swoją działalność i ponownie zacznie przyjmować Gości!

Bezpieczeństwo w Kormoranie

W trosce o bezpieczeństwo Gości oraz pracowników, Kormoran Medispa wprowadza szereg procedur związanych z obsługą Gości i codzinnym życiem obiektu. Celem nowych wytycznych jest ochrona zdrowia i zapewnienie bezpiecznego pobytu. Sprawdź jak jak zadbamy o Twój spokojny i bezpieczny wypoczynek!

Pytania i pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 59 814 19 41 lub mailowo pod adresem: recepcja@kormoran-rowy.pl

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie www.gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji. Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/

Na naszej stronie www.kormoran-rowy.pl możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

Do zobaczenia w Kormoranie!

Banners

Oferty