BIZNESOWE SPOTKANIA W KORMORANIE | Kormoran Medispa Rowy

BIZNESOWE SPOTKANIA W KORMORANIE

BIZNESOWE SPOTKANIA W KORMORANIE

Biznesowe kolacje, integracyjne spotkania, ustalanie kontraktów – prowadzenie firmy już dawno wyszło poza biuro. W dobrym tonie jest, raz na jakiś czas, urządzić spotkanie dla pracowników firmy, które jest mniej formalne i przełamuje konwenanse. Małe i duże przedsiębiorstwa coraz częściej entuzjastycznie odnoszą się do tego typu pomysłów. W zależności od preferencji, poszukiwane są miejsca nastawione na rozrywkę (np. paintball), albo bardziej oficjalne (szczególnie wtedy, gdy chodzi o szkolenia połączone z kolacją integracyjną).

Czym kierować się podczas wyboru miejsca?

Określ przestrzeń, w której zechcesz poszukiwać restauracji/ośrodka wypoczynkowego/hotelu. Być może warto pokusić się o wyjazd nieco dalej? Weekendowe szkolenie biznesowe połączone z dobrą zabawą mogą odbyć się np. w hotelu nad morzem. Zorientuj się, czy w wybranym przez ciebie ośrodku istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji. Spływy kajakowe, połowy dorsza, wieczorne wędrówki z pochodniami, grill – to wszystko zmotywuje i zintegruje każdy zespół, a doświadczycie tego w urokliwej miejscowości Rowy.

Sala konferencyjna, menu, komfortowa baza noclegowa, SPA – to wszystko powinno zadecydować o podjęciu ostatecznej decyzji. Warto również zwrócić uwagę na okolicę – cichy, spokojny klimat Morza Bałtyckiego, poza sezonem, sprzyja budowaniu dobrych relacji z pracownikami.

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

Banners

Oferty