DOBRA ENERGIA NA NOWY ROK | Kormoran Medispa Rowy

DOBRA ENERGIA NA NOWY ROK

DOBRA ENERGIA NA NOWY ROK

Jak z dobrą energią wkroczyć w kolejny rok? Odradzamy tworzenie wielopunktowych list typu: „Moje noworoczne postanowienia” – wszyscy wiemy, jak to się kończy. Zazwyczaj szybko – po jednej wizycie na siłowni, tygodniowej diecie bez słodyczy albo trzech próbach przebiegnięcia więcej niż kilometr. Niektórym pewnie się udaje i kolejny rok inspiruje do nowego otwarcia. Niestety, ale przytłaczająca większość z nas poddaje się szybko i wpada w wir codziennych obowiązków, dokładnie takich samych, jak rok temu o tej samej porze.

Jak nie zwariować?

Przyda się rachunek sumienia, ale z samym sobą, nie publicznie i na forum. Deklarowanie na Facebooku, że za pół roku wystartujemy w maratonie, schudniemy 10 kilogramów, przeczytamy 50 książek, posprzątamy strych…. I tak dalej, nic nam nie da. Możemy jedynie się ośmieszyć przed znajomymi, rodziną i przyjaciółmi. Jeżeli na czymś naprawdę nam zależy, nie będziemy do tego potrzebować widowni. Po prostu to zrobimy.

Dobry plan

Dobry plan nie znaczy szalony. Należy się zastanowić, co jest w naszym zasięgu. Może potrzebujemy chwili regeneracji, oddechu, złapania dystansu? Po co zaprzątać sobie głowę dziesiątkami postanowień, których zazwyczaj, nawet nie spróbujemy wprowadzać w życie? W Kormoranie możesz spróbować powoli i bez bólu zacząć od wdrażania dobrych nawyków. Dobry Dzień w Kormoranie to wspaniała okazja do aktywności, zmiany albo udoskonalenia diety. Lekko, zdrowo, wprowadzane racjonalnie i powoli. Bez szkody i szoku dla organizmu. Weekend SPA na początek roku? Dlaczego nie!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical Spa

Banners

Oferty