Fizjoterapia

Fizjoterapia

Content Blocks

Kinezyterapia

Otoczenie hotelu oraz warunki, jakie Ci zapewnia Wellness Medical Spa, są idealne do fizjoterapii ruchowej. Do wyboru mamy wiele środków, aby przywrócić Twemu ciału zdrowie i lepsze samopoczucie. Gimnastyka na świeżym powietrzu, aquacycling i aqua aerobik to tylko niektóre z proponowanych przez nas form kinezyterapii, których zechcesz spróbować. Najlepsze efekty uzyskasz z indywidualnym trenerem, który dopasuje ćwiczenia do Twoich potrzeb.

Zajęcia indywidualne
 45 min | Cena: 75 zł

Praca jeden na jeden jest najlepsza formą treningu. Pozwala zindywidualizować trening do naszych potrzeb. Dzięki wiedzy i doświadczeniu trenera możemy w bezpieczny sposób uzyskać zamierzone efekty.

Gimnastyka w basenie
 30 min | Cena: 22 zł

Gimnastyka w basenie jest dla każdego. Ćwiczenia pod okiem instruktora, pomogą wzmocnić ciało oraz spalić zbędne kalorie.

RedCord Therapy Master
 45 min | Cena: 75 zł

Podczas rehabilitacji stosunkowo często wykorzystuje się profesjonalne systemy podwieszek. Do tego rodzaju systemów zaliczają się Redcord Therapy Master – systemy te można wykorzystywać zresztą nie tylko podczas rehabilitacji, ale także jako uzupełnienie treningów fitness. Redcord Therapy Master to znakomite narzędzie dla osób, które w komfortowy sposób chcą usprawnić swoje ciało.

Trener personalny Keiser
 45 min | Cena: 75 zł

Functional Trainer firmy Keiser to unikalne urządzenie wykorzystywane do pracy z wyczynowymi sportowcami, ludźmi po kontuzjach oraz świadomymi klientami fitness klubów

Aquacycling
 30 min | Cena: 30 zł

To forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. HydroCycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej /od 600 do 1200 kcal na treningu/. Różne rodzaje zajęć dobierane odpowiednio do grupy wiekowej lub do odpowiedniej grupy dyspanseryjnej powodują, że zajęcia stają się dostępne dla wszystkich w zależności od potrzeb.

Masaż

Masaż leczniczy jest ważnym element każdej rehabilitacji. Odwiedź Wellness Medical Spa, aby Twój powrót do zdrowia był szybki i skuteczny. Nasi masażyści dobiorą dla Ciebie zabiegi, tak aby terapia była najbardziej skuteczna. Dzięki nim poczujesz swobodę ruchów i uwolnisz ciało z krępujących je ograniczeń.

Masaż medyczny
 30 min | Cena: 150 zł

Drenaż limfatyczny
 30 min | Cena: 75 zł

Kinesiotaping
Cena: 50 zł

Fizykoterapia

Już w starożytności Konfucjusz zauważył, że postawa ciała ma wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Myśl ta była przez wielu rozwijana i praktykowana. Specjaliści Wellness Medical Spa, pielęgnując tę tradycję, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia i zabiegi fizjoterapeutyczne, nauczą Cię, w jaki sposób dbać o zdrowie ciała i własne samopoczucie.

Laser w technologii MLS
 1-5 min

Laser MLS jest jedynym na świecie laserem łączącym podczas zabiegu pracę ciągła i pulsacyjna. W Polsce jest tylko kilka gabinetów wyposażonych w tak nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Laseroterapia ma szerokie zastosowanie w leczeniu bólu, stanów zapalnych, obrzęków.

Elektroterapia
 3-15 min

Leczy objawowo schorzeń m.in. układu ruchu i neurologicznych za pomocą różnego rodzaju prądów leczniczych, w którym wykorzystuje się do leczenia prąd stały, modulowane prądy średniej częstotliwości oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości. Celem elektroterapii jest złagodzenie bólu i poprawienie ukrwienia stymulowanej tkanki. Przyspiesza wchłanianie obrzęków i wysięków śródstawowych.

Bodyflow
 5 min | Cena: 23 zł

Zabieg polegający na głębokim przegrzaniu tkanek powodujący m.in. przyspieszenia przemiany materii oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wskazany głównie przy zapaleniach mięśni, ścięgien oraz mięśniobólach.

Scanlab
 30 min | Cena: 30 zł

Zabieg polegający na głębokim przegrzaniu tkanek powodujący m.in. przyspieszenia przemiany materii oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wskazany głównie przy zapaleniach mięśni, ścięgien oraz mięśniobólach.

Termolecznictwo
 2-10 min

Zajmuje się wykorzystywaniem energii cieplnej do zwalczania problemów związanych z układem ruchu np.: bóle mięśniowe, stawowe, zapalenia, obrzęki.

Aquamed

 15 min | Cena: 40 zł

 

Aquamed czyli suchy masaż automatyczny, to połączenie dwóch elementów: masażu oraz wody. Działa rozluźniająco i odprężająco

Kąpiele lecznicze

 20 min

Kąpiele lecznicze są rodzajem masażu podwodnego. Naturalne właściwości wody połączone z masażem dają natychmiastowe efekty w postaci rozluźnionych mięśni. Po dodaniu soli mineralnych, działają także przeciwbólowo, rozgrzewająco oraz przeciwobrzękowo.

Inhalacje
 3-10 min

Inhalacje polegają na wdychaniu rozpylonego środka medycznego. Wykorzystywane są przy chorobach układu oddechowego oraz przeziębieniach.

BOA2
 5-15 min

Boa jest to rodzaj masażu pneumatycznego. Specjalnie skonstruowany kombinezon podczas pracy stymuluje drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływa na uelastycznienie i odżywienie tkanek

Slide Styler
 5-15 min

Slide Styler jest stymulatorem drenażu limfatycznego i żylnego. Zabieg polega na przesuwaniu się fal powietrza oraz zmianie ciśnienia. Wykorzystywany jest przy obrzękach.

Vacustyler
 30 min | Cena: 60 zł

Vacustyler generuje na przemian ujemne i dodatnie ciśnienie co stymuluje przepływ krwi i limfy, przez co poprawia krążenie. Ponadto pomaga zmniejszyć obwód łydek, ud i talii.

Banners

Oferty