fizjoterapia | Kormoran Wellness Medical SPA Rowy.

Fizjoterapia

Fizjoterapia

Content Blocks

Kinezyterapia

Otoczenie hotelu oraz warunki, jakie Ci zapewnia Wellness Medical Spa, są idealne do fizjoterapii ruchowej. Do wyboru mamy wiele środków, aby przywrócić Twemu ciału zdrowie i lepsze samopoczucie. Gimnastyka na świeżym powietrzu, aquacycling i aqua aerobik to tylko niektóre z proponowanych przez nas form kinezyterapii, których zechcesz spróbować. Najlepsze efekty uzyskasz z indywidualnym trenerem, który dopasuje ćwiczenia do Twoich potrzeb.

Zajęcia indywidualne
 45 min | Cena: 75 zł

Praca jeden na jeden jest najlepsza formą treningu. Pozwala zindywidualizować trening do naszych potrzeb. Dzięki wiedzy i doświadczeniu trenera możemy w bezpieczny sposób uzyskać zamierzone efekty.

Gimnastyka w basenie
 30 min | Cena: 25 zł

Gimnastyka w basenie jest dla każdego. Ćwiczenia pod okiem instruktora, pomogą wzmocnić ciało oraz spalić zbędne kalorie.

RedCord Therapy Master
 45 min | Cena: 75 zł

Podczas rehabilitacji stosunkowo często wykorzystuje się profesjonalne systemy podwieszek. Do tego rodzaju systemów zaliczają się Redcord Therapy Master – systemy te można wykorzystywać zresztą nie tylko podczas rehabilitacji, ale także jako uzupełnienie treningów fitness. Redcord Therapy Master to znakomite narzędzie dla osób, które w komfortowy sposób chcą usprawnić swoje ciało.

Trener personalny Keiser
 45 min | Cena: 75 zł

Functional Trainer firmy Keiser to unikalne urządzenie wykorzystywane do pracy z wyczynowymi sportowcami, ludźmi po kontuzjach oraz świadomymi klientami fitness klubów

Aquacycling
 30 min | Cena: 30 zł

To forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. HydroCycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej /od 600 do 1200 kcal na treningu/. Różne rodzaje zajęć dobierane odpowiednio do grupy wiekowej lub do odpowiedniej grupy dyspanseryjnej powodują, że zajęcia stają się dostępne dla wszystkich w zależności od potrzeb.

Masaż

Masaż leczniczy jest ważnym element każdej rehabilitacji. Odwiedź Wellness Medical Spa, aby Twój powrót do zdrowia był szybki i skuteczny. Nasi masażyści dobiorą dla Ciebie zabiegi, tak aby terapia była najbardziej skuteczna. Dzięki nim poczujesz swobodę ruchów i uwolnisz ciało z krępujących je ograniczeń.

Masaż medyczny
 25 min | Cena: 150 zł

Drenaż limfatyczny
 25 min | Cena: 100 zł

Kinesiotaping
Cena: 50 zł

Fizykoterapia

Już w starożytności Konfucjusz zauważył, że postawa ciała ma wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Myśl ta była przez wielu rozwijana i praktykowana. Specjaliści Wellness Medical Spa, pielęgnując tę tradycję, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia i zabiegi fizjoterapeutyczne, nauczą Cię, w jaki sposób dbać o zdrowie ciała i własne samopoczucie.

Laser w technologii MLS
 1-5 min

Laser MLS jest jedynym na świecie laserem łączącym podczas zabiegu pracę ciągła i pulsacyjna. W Polsce jest tylko kilka gabinetów wyposażonych w tak nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Laseroterapia ma szerokie zastosowanie w leczeniu bólu, stanów zapalnych, obrzęków.

Elektroterapia
 3-15 min

Leczy objawowo schorzeń m.in. układu ruchu i neurologicznych za pomocą różnego rodzaju prądów leczniczych, w którym wykorzystuje się do leczenia prąd stały, modulowane prądy średniej częstotliwości oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości. Celem elektroterapii jest złagodzenie bólu i poprawienie ukrwienia stymulowanej tkanki. Przyspiesza wchłanianie obrzęków i wysięków śródstawowych.

Scanlab
 5 min | Cena: 30 zł

Zabieg polegający na głębokim przegrzaniu tkanek powodujący m.in. przyspieszenia przemiany materii oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wskazany głównie przy zapaleniach mięśni, ścięgien oraz mięśniobólach.

Termolecznictwo
 2-10 min

Zajmuje się wykorzystywaniem energii cieplnej do zwalczania problemów związanych z układem ruchu np.: bóle mięśniowe, stawowe, zapalenia, obrzęki.

Aquamed

 15 min | Cena: 40 zł

 

Aquamed czyli suchy masaż automatyczny, to połączenie dwóch elementów: masażu oraz wody. Działa rozluźniająco i odprężająco

Kąpiele lecznicze

 20 min

Kąpiele lecznicze są rodzajem masażu podwodnego. Naturalne właściwości wody połączone z masażem dają natychmiastowe efekty w postaci rozluźnionych mięśni. Po dodaniu soli mineralnych, działają także przeciwbólowo, rozgrzewająco oraz przeciwobrzękowo.

Inhalacje
 3-10 min

Inhalacje polegają na wdychaniu rozpylonego środka medycznego. Wykorzystywane są przy chorobach układu oddechowego oraz przeziębieniach.

BOA2
 30-45 min

Boa jest to rodzaj masażu pneumatycznego. Specjalnie skonstruowany kombinezon podczas pracy stymuluje drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływa na uelastycznienie i odżywienie tkanek

Vacustyler
 30 min | Cena: 60 zł

Vacustyler generuje na przemian ujemne i dodatnie ciśnienie co stymuluje przepływ krwi i limfy, przez co poprawia krążenie. Ponadto pomaga zmniejszyć obwód łydek, ud i talii.

Banners

Oferty