FOTOODMŁADZANIE - SPOSÓB NA PIEKNĄ SKÓRĘ | Kormoran Medispa Rowy

FOTOODMŁADZANIE - SPOSÓB NA PIEKNĄ SKÓRĘ

FOTOODMŁADZANIE - SPOSÓB NA PIEKNĄ SKÓRĘ

Każda z kobiet chciałaby cieszyć się zdrową i piękną skórką jak najdłużej. Niestety w dzisiejszych czasach nie jest to takie proste- na naszym ciele, zwłaszcza na twarzy, odbija się stres, brak snu i zmęczenie. Wszystko to sprawia, że proces starzenia skóry przyspiesza. Na szczęście na ratunek przychodzi nam medycyna estetyczna, która oferuje między innymi naturalne metody odmładzania.

Jedną z nich jest fotoodmładzanie, które sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna. Fotoodmładzanie nie tylko wpływa pozytywnie na zewnętrzny wygląd naszej cery- ma również właściwości lecznicze.

Przede wszystkim przywraca skórze naturalny kolor. Poprawia się jej gęstość, zmarszczki stają się zdecydowanie mniej widoczne. Likwiduje rozszerzone naczynka, tzw. pajączki i naczyniaki oraz zmiany trądzikowe (w tym nawet po trądziku różowatym). Fotoodmładzanie skóry niweluje zachodzące zmiany pigmentowe- piegi, przebarwienia oraz plamy starcze i posłoneczne. Aby efekt był lepszy, zaleca się cykliczne powtarzanie zabiegu: od 4 do 6 razy. W Kormoran Wellness Medical SPA zabieg przeprowadzany jest przy użyciu lasera X-Lase.

Jak wygląda zabieg?

Silne impulsy światła pełnią funkcję przenośnika energii, która jest przekształcana w energię cieplną wewnątrz skóry. W ten sposób dochodzi do stymulacji fibroblastów odpowiadających za produkcję kolagenu i elastyny, zaś istniejące już włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu. Całość trwa około 40 minut. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny, odczuwa się jedynie delikatne ciepło, a od razu po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia na skórze. Efekty zabiegu w pewnym stopniu są widoczne natychmiast i pogłębiają się w ciągu kilku kolejnych dni, natomiast poprawa gęstości skóry staje się widoczna dopiero po kilku tygodniach. Fotoodmładzanie jest zdecydowanie mniej inwazyjne niż chemiczne peelingi czy laserowa dermabrazja, gdyż w trakcie zabiegu nie dochodzi do zdarcia naskórka. Po zabiegu bez obaw można myć twarz wodą czy łagodnymi kosmetykami.

Należy też przez kilka dni unikać promieni UV, gdyż skóra jest wtedy bardziej wrażliwa. Wykonanie takiego zabiegu można polecić praktycznie każdemu, a szczególnie osobom, u których pojawiają się pierwsze oznaki starzenia skóry. Fotoodmładzanie jest niewskazane dla kobiet w ciąży, z cukrzycą oraz nadciśnieniem. Wśród przeciwskazań jest także świeża opalenizna, stosowanie leków światłoczułych czy niektóre alergie.

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical SPA

Banners

Oferty