KORMORAN WELLNESS MEDICAL SPA – WUMARZONE KONFERENCJE, PRZYJĘCIA I WESELA! | Kormoran Medispa

KORMORAN WELLNESS MEDICAL SPA – WYMARZONE KONFERENCJE, PRZYJĘCIA I WESELA!

KORMORAN WELLNESS MEDICAL SPA – WYMARZONE KONFERENCJE, PRZYJĘCIA I WESELA!

Kormoran Wellness Medical Spa to nie tylko hotel spa nad morzem, czy miejsce dla rodzin z dziećmi, ale także profesjonalny obiekt, w którym możesz zorganizować wymarzone konferencje, przyjęcia i wesela! Jeśli jesteś zainteresowany niezapomnianymi eventami nad morzem, zorganizowanymi przez osoby z dużym doświadczeniem, czytaj dalej!

WESELA I PRZYJĘCIA W MORSKIEJ SCENERII

Dla wielu osób ślub i wesele są najpiękniejszymi chwilami w życiu. Mając to na uwadze, proponujemy Państwu organizację tych wydarzeń przez naszych profesjonalistów. Świadczymy kompleksową organizacją nie tylko wesela, ale także ślubu. W malowniczej morskiej scenerii nieopodal naszego hotelu znajduje się mały kościółek. Bylibyśmy zaszczyceni, gdyby zechcieli Państwo organizację tego szczególnego dnia powierzyć właśnie naszemu zespołowi. Zarówno przy organizacji wesel i ślubów, jak i innego rodzaju przyjęć jesteśmy pomocni na każdym etapie. Nasi specjaliści przygotują scenariusz wydarzenia, kosztorys, piękną dekorację i oprawę muzyczną – wszystko to z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i życzeń naszych Gości.

KONFERENCJE, SPOTKANIA BIZNESOWE I INTEGRACYJNE NAD POLSKIM MORZEM

Integracja pracowników jest jednym ze sposobów zwiększenia efektywności ich pracy. Jeśli w Twoim zespole osoby nie znają się, dobrym sposobem, by to zmienić, jest zaplanowanie weekendu w spa nad morzem, podczas którego zorganizujemy dla Ciebie spotkanie integracyjne! Doskonałe menu, w pełni wyposażone zaplecze oraz świetna organizacja zapewnią Państwu odpowiednią oprawę do wsparcia motywacyjnego załogi. Hotel nad samym Morzem Bałtyckimmorze być również idealną scenerią dla spotkań firmowych oraz konferencji. Długoletnie doświadczenie w przygotowywaniu bankietów i eventów pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przestrzeń konferencyjna w Kormoran Wellness Medical Spa umożliwia organizację wydarzeń dla 230 osób.

Ponadto dysponujemy wysokiej jakości sprzętem audiowizualnym oraz nagłośnieniem. Nasze wyposażenie obejmuje ekrany, mikrofony multimedialne, głośniki, projektory multimedialne, odtwarzacze DVD oraz rzutnik slajdów.

Zachęcamy do kontaktu!

Banners

Oferty