medycyna estetyczna | Kormoran Medispa Rowy

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Poznaj nasze zabiegi

Pachnące rytuały, rozgrzewające zabiegi i przywracające zdrowie terapie nad morzem - taki jest nasz hotel Wellness Medical Spa. Wyobraź sobie luksusowe wnętrza, skąpane w blasku świec. Poczuj kojący zapach tajemniczych olejków. Daj się ponieść fali relaksu i głębokiego ukojenia.

Content Blocks

Epilacja laserowa

Jedyny sposób na definitywne pozbycie się zbędnego owłosienia. Dlaczego epilacja X-Lase ?

Skuteczność zabiegu - wyłącznie epilacje laserowe dają wysoką skuteczność efektu tego zabiegu medycyny estetycznej! Wiele urządzeń obecnych na rynku, które oferują zabiegi fotooepilacji w niskich cenach, nie daje oczekiwanych efektów. Komfort i bezbolesność - głowice epilujące posiadają specjalny system chłodzenia wodnego, dzięki czemu nie rozgrzewają się i zabieg przebiega bezboleśnie. Bezpieczeństwo - aparat przeszedł najbardziej restrykcyjne testy bezpieczeństwa i uzyskał certyfikaty umożliwiające jego pracę we wszystkich krajach na świecie.

Mechanizm działania: Światło laserowe emitowane przez urządzenie jest absorbowane przez melaninę- barwnik zawarty we włosie, a następnie jest ono przekształcane w ciepło, które dociera do cebulki włosa trwale ją niszcząc.

Ilość zabiegów: Niestety, aby cieszyć się gładką skórą bez zbędnego owłosienia, należy uzbroić się w cierpliwość i być konsekwentnym. Nie wszystkie włosy uda się usunąć podczas jednego zabiegu medycyny estetycznej. Dzieje się tak dlatego, iż włos jest wrażliwy na działanie lasera tylko w fazie wzrostu ( anagen), w pozostałych dwóch fazach (katagen, telogen) pozostaje niezniszczony. Z tego powodu dla uzyskania pożądanego efektu sugerowana jest seria zabiegowa (6-8 zabiegów), w odstępach 6-8 tygodni. Ilość zabiegów zależy od barwy i grubości włosa, wcześniejszych metod ich usuwania oraz koloru skóry.

Konsultacja: Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, który zaleci indywidualnie dobrany cykl zabiegowy.

Przygotowanie do zabiegu: 6 tygodni przed serią zabiegową nie wolno wykonywać woskowania ani usuwania włosów pincetą czy depilatorem. Można wyłącznie się golić. 24 - 48 godzin przed każdym zabiegiem należy zgolić włosy, tak aby w momencie zabiegu miały one ok. 1-2 mm długości. Około miesiąc przed zabiegiem nie opalać skóry (również w solarium). Zrezygnować z samoopalaczy i kremów z retinolem, wykonywania peelingów na danym obszarze skóry oraz ze spożywania niektórych ziół (nagietek, dziurawiec).

 

Przebieg zabiegu: Centrum przeprowadza zabiegi epilacji z zastosowaniem najnowszego urządzenia X-lase łączącego w sobie technologię laserową - laser Nd:YAG do punktowego usuwania owłosienia oraz CPL - światło pulsacyjne kalibrowane do usuwania owłosienia z większych obszarów. Czas trwania zabiegu zależy od depilowanego obszaru (od kilku do kilkudziesięciu minut). Producenci urządzenia zadbali o komfort pacjentów w czasie zabiegów - posiada ono dwa systemy chłodzenia głowicy lasera (powietrzny i wodny) dzięki czemu zabieg jest bezbolesny odczuwalne jest tylko ciepło.

Wąsik Cena: 150 zł
Broda Cena: 200 zł
Baki Cena: 150 zł
Policzki Cena: 100 zł
Skronie Cena: 60 zł
Kark Cena: 150 zł
Szyja Cena: 150 zł
Plecy Cena: 300-500 zł
Klatka piersiowa Cena: 400 zł
Wokół brodawek piersiowych Cena: 90 zł
Pachy Cena: 200-300 zł
Przedramiona Cena: 200-300 zł
Ramiona Cena: 250 zł
Dłonie Cena: 60 zł
Brzuch Cena: 200 zł
Pośladki Cena: 200 zł
Szpara pośladkowa Cena: 150 zł
Bikini płytkie Cena: 200 zł
Bikini średnie Cena: 200 zł
Bikini głębokie Cena: 300-400 zł
Nogi Cena: 700 zł
Nogi + bikini głębokie Cena: 900 zł
Uda Cena: 450 zł
Kolana Cena: 70 zł
Stopy Cena: 40 zł

Leczenie trądziku

Terapia uciążliwego trądziku W leczeniu tej uciążliwej dolegliwości dobre efekty przynosi laser X-lase, działając wielokierunkowo. Poprawia on kondycję skóry przez ograniczanie infekcji przez działanie bakteriobójcze, powoduje redukcję rozmiarów gruczołów łojowych co powoduje ich mniejsze wydzielanie, pobudza syntezę kolagenu co poprawia jędrność i gęstość skóry i zapobiega ewentualnemu powstawaniu blizn.

Cała twarz Cena: 400 zł
Dekolt Cena: 300 zł
Twarz, dekolt, szyja Cena: 700 zł
Szyja Cena: 200 zł
Plecy Cena: 400-700 zł

Mesotherm

Jest to metoda, która sprzyja rewolucyjnemu procesowi silnej regeneracji i odnowy skóry. Zabieg z powodzeniem leczy szereg zmian i zaburzeń na skórze twarzy i ciała, jak:nieprawidłowa keratynizacja (zaburzenia złuszczania naskórka), nadmierne rogowacenie, łojotok, rozszerzone pory, trądzik, przyspieszone procesy starzenia, zwiotczenie skóry, zmiany grawitacyjne, fotostarzenie, zaburzenia na tle melaninowym (przebarwienia), blizny (również potrądzikowe), rozstępy. Stosuje się go także w terapiach trychologicznych skóry głowy, przeciw wypadaniu włosów, oraz dla wzmocnienia i poprawy ich kondycji.

Czy zabieg jest bolesny?Zabieg uważany jest za komfortowy. Jedynie podczas radiofrekwencji igłowej może być odczuwalny lekki dyskomfort, który jednak już po kilku chwilach staje się akceptowalny nawet dla najbardziej wrażliwych osób.

Czy są jakieś skutki uboczne? Wiele badań, prowadzonych na różnych typach skór, nie wykazało pojawienia się żadnych reakcji niepożądanych. Bezpieczeństwo metody, nawet przy terapii skór atopowych i nadwrażliwych, zagwarantowane jest dzięki zastosowaniu hypoalergicznych kosmeceutyków Renlive.

Jak działa Mesotherm? MesoTherm jest najnowszą, ekskluzywną, niezwykle zaawansowaną technologicznie metodą odnowy skóry, aktywnego odmładzania oraz spektakularnej poprawy jej kondycji! "Sercem" metody jest radiofrekwencja igłowa - jednoczesne połączenie mechanicznego mikronakłuwania oraz diatermii. Badania potwierdzają, że ten duet jest obecnie najskuteczniejszą terapią regeneracyjną i odnawiającą wszystkich typów skór, a szczególnie tych, które wymagają intensywnej terapii bądź prewencji anti-age. Urządzenie MesoTherm posiada europejski certyfikat medyczny CE.

Jak wygląda skóra po zabiegu? Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest rumień i obrzęk. Stan ten trwa zwykle kilka godzin, a uczucie lekkiej nadwrażliwości skóry może trwać do dwóch dni po zabiegu. W celu ochrony, uspokojenia, normalizacji i zrównoważenia skóry, terapeuta zaleci stosowanie odpowiednich kosmeceutyków Renlive, mających na celu uzupełnienie i wzmocnienie efektów synergii z aparaturą MesoTherm. Renlive to skuteczne preparatu, będące wynikiem najbardziej zaawansowanych badań w dziedzinie kosmetologii i chemii kosmetycznej: zawierają testowane dermatologicznie, czyste, wysokiej jakości skłądniki aktywne nadające skórze nową energię i jasność. Ponadto nie zawierają alergizujących konserwantów, które pochodzą z przerobu ropy naftowej, niestety tak powszechnie stosowanych dziś w kosmetyce. Badania, rozwój i produkcja kosmeceutyków Renlive są prowadzone zgodnie z regulacjami ISO 9001. Ile zabiegów trzeba wykonać dla najlepszych rezultatów Efekty zabiegu MesoTherm będą widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu. Natomiast dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów terapeuta zaleci indywidualnie dla Państwa dobraną serię od 6 do 10 zabiegów. Konieczność wykonania serii zabiegowej wiąże się z trybem naszego życia, który niestety nie zawsze jest zdrowy, z niewłaściwą dietą oraz z zanieczyszczeniem środowiska zewnętrznego. Kondycja skóry oraz wiek warunkują ilość zabiegów, niezbędnych dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów. Badania wskazują, że u osób regularnie poddających się terapii MesoTherm, wiek skóry został obniżony aż do kilkunastu lat w stosunku do wieku biologicznego!

Twarz Cena: 550 zł
Twarz, szyja Cena: 750 zł
Twarz, szyja, dekolt Cena: 950 zł
Abralase twarz i szyja Cena: 300 zł
Abralase + Vacum RF twarz i szyja Cena: 430 zł
Abralase + oksymezoporacja twarz i szyja Cena: 380 zł
Abralase + oksymezo i Vacum RF twarz i szyja Cena: 450 zł
Abralase + mikronakłuwanie RF twarz i szyja Cena: 430 zł
Oksymezoporacja twarz + szyja Cena: 230 zł
Vacum RF lirting twarz + szyja Cena: 380 zł
Mikronakłuwanie RF twarz + szyja Cena: 430 zł

Usuwanie przebarwień

Skuteczna walka z przebarwieniami Skąd biorą sie przebarwienia? Przebarwienia powstają, gdy w skórze dochodzi do nadprodukcji lub nierównomiernego rozłożenia melaniny - substancji barwnikowej, zawartej w komórkach barwnikowych, melanocytach...

Twarz Cena: 450 zł
Czoło Cena: 200 zł
Policzki Cena: 200 zł
Broda Cena: 100 zł
Szyja Cena: 200 zł
Dekolt Cena: 200 zł
Dłonie Cena: 150-300 zł

Zamykanie naczynek

Bezbolesne zamykanie naczyń: Laser Nd:YAG X-lase umożliwia zamykanie naczyń linearnych (czerwonych i niebieskich) oraz pajączków na twarzy oraz kończynach.

Mechanizm działania:Światło lasera Nd:YAG o długości fali 1064 nm wnika głęboko do skóry właściwej, gdzie jest wychwytywane przez oksyhemoglobinę wewnątrz naczynia. Energia świetlna przekształca się w energię termiczną, co powoduje koagulację wewnątrznaczyniową. Zniszczone w ten sposób naczynia zostają powoli wchłaniane przez organizm.

Przed zabiegiem:Nie należy się opalać, przyjmować leków p/zapalnych, przeciwbólowych, p/gorączkowych.

Zabieg: W momencie zabiegu czuje się ukłucie.

Po zabiegu: Skóra może być zaczerwieniona, a w miejscu naczynia pojawia się strupek, który goi się ok. tygodnia. Należy zabezpieczać skórę przed słońcem stosując filtry UV.

Ilość zabiegów: Przy pojedynczych naczynkach najczęściej wystarczy jeden zabieg. W przypadku sieci naczynek lub naczyń grubszych czasami trzeba zabieg powtórzyć.

Przeciwskazania:Zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość, bliznowce.

Pojedyncze naczynko rubinowe Cena: 60 zł

Zamykanie naczynek na twarzy Cena: 400-600 zł

Zamykanie naczynek na nosie Cena: 150-300 zł

Zamykanie naczynek na policzkach Cena: 300-2000 zł

Pojedyncze naczynko linearne gwiaździste Cena: 100-150 zł

Obkurczanie rozszerzonych porów

Problem rozszerzonych porów dotyczy większości z nas i może być przyczyną wielu zanieczyszczeń i zaskórników na skórze twarzy. Światło kalibrowane lasera Xlase pozwala nam w niedługim czasie pozbyć się tych uporczywych defektów skóry. Dzięki temu zabiegowi pory zostają zwężone, a skóra odzyskuje swój naturalny blask.

Twarz Cena: 400 zł
Czoło Cena: 200 zł
Policzki Cena: 200 zł
Broda Cena: 100 zł

Banners

Oferty