MESOTHERM - REWOLUCYJNA REGENERACJA SKÓRY | Kormoran MedispaRowy

MESOTHERM - REWOLUCYJNA REGENERACJA SKÓRY

MESOTHERM - REWOLUCYJNA REGENERACJA SKÓRY

W dobie wielu rozwiązań w zakresie nieinwazyjnej medycyny estetycznej, wyróżnia się zabieg Mesotherm. To absolutna rewolucja - połączenie innowacji, ekskluzywności oraz spektakularnych efektów na skórze już po pierwszym zabiegu.

Na czym polega i komu dedykowana jest ta metoda?

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, Mesotherm sprzyja szybkiej regeneracji i odnowie skóry. Pośród dostępnych na rynku kuracji odmładzających, zabiegi Mesotherm należą do niekwestionowanych liderów. Jakich niedoskonałości możemy się pozbyć? Z pewnością należą do nich zaburzenia złuszczania naskórka, rogowacenie skóry, łojotok, zwiotczenie skóry czy przyspieszone procesy starzenia.

Ponadto rozstępy, blizny (także potrądzikowe) oraz wypadanie włosów. Zabieg znacznie poprawia kondycję skóry, odbudowuje komórki i wspiera procesy stymulacyjne odnowy. Sednem metody jest radiofrekwencja igłowa, która łączy mechaniczne mikronakłuwanie oraz diatermię. Badania wskazują, iż obecnie to jedyne rozwiązanie, któremu zawdzięcza się stuprocentowe powodzenie w zakresie aktywnego odmładzania skóry.

Zabieg jest bezbolesny i nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. Jedyny dyskomfort, który może być odczuwany, pojawia się przy radiofrekwencji igłowej. Jednak jest on akceptowalny nawet dla osób nadwrażliwych. Skóra bezpośrednio po zabiegu może być zarumieniona, nie wyklucza się także obrzęków, niemniej już po kilku godzinach zauważa się jej normalizację i zrównoważenie. Efekty działań metody Mesotherm widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Osiągnięcie oczekiwanych rezultatów następuje zwykle po zastosowaniu od 6-10 zabiegów, zgodnie z zaleceniami specjalisty. Terapia Mesotherm wiąże się również z prowadzeniem odpowiedniego trybu życia oraz diety towarzyszącej w celu maksymalizacji skutków regeneracyjnych. Szczególnie teraz, w okresie wyjazdów wakacyjnych, warto zapoznać się z ofertą hoteli spa i poddać się innowacyjnej kuracji odmładzającej, by móc cieszyć się latem bez końca!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical SPA

Banners

Oferty