NAD MORZE O KAŻDEJ PORZE! | Kormoran MedispaRowy

NAD MORZE O KAŻDEJ PORZE!

NAD MORZE O KAŻDEJ PORZE!

Nad morze o każdej porze!

Nie każdy lubi Bałtyk w szczycie sezonu, to jasne. Dlatego okres jesienno-zimowy sprzyja samotnym spacerom brzegiem morza, kontemplacji natury, leczniczym kąpielom oraz poznawaniem turystycznych atrakcji okolicy. Słowiński Park Narodowy to jeden z 23 parków narodowych w Polsce. Jego historia sięga 1967 roku, ma powierzchnię 32.744 ha, jest położony w środkowej części polskiego wybrzeża, w województwie pomorskim. Obejmuje Mierzeję Łebską, Nizinę Gardeńsko-Łebską, morenę czołową z najwyższą kulminacją 115 m n.p.m. Park zajmuje pas wybrzeża od Rowów aż po miasto Łeba.

Obwód Ochronny Rowy

Obwód Ochronny Rowy zajmuje powierzchnię 188,3 ha. Turyści mogą podziwiać tereny lęgowe ptaków wodnych i błotnych. Atrakcją przyrodniczą jest również możliwość obejrzenia pozostałych po dawnych lasach bukowo-dębowych rosnących na mierzei kilka tysięcy lat temu. Wiele pni tych drzew odsłanianych jest na plaży zwłaszcza po sztormach.

Uroda Słowińskiego parku to przede wszystkim:

• Wydmy – m.in. słynne ruchome wydmy na wysokości Łeby • Jeziora i rzeki – jeziora Łebsko i Gardno • Lasy (około 18,9% powierzchni Parku) • Bogaty świat

Spacery w Słowińskim Parku Narodowym należą do tych najprzyjemniejszych – bez względu na porę roku. To bogactwo przyrody, tak boleśnie naruszone przez współczesny świat, warte jest pielęgnowania i naszego zachwytu. Po intensywnym, zdrowym spacerze możemy zregenerować siły w hotelowym SPA, a wieczorem pójść na plażę i powdychać leczniczy jod!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

Banners

Oferty