NADMORSKIE ATRAKCJE, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ BĘDĄC W ROWACH | Kormoran Medispa Rowy

NADMORSKIE ATRAKCJE, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ BĘDĄC W ROWACH

NADMORSKIE ATRAKCJE, KTÓRE MUSISZ ZOBACZYĆ BĘDĄC W ROWACH

Wczasy nad morzem, to nie tylko leżenie na plaży, opalanie czy smakowanie dobrych ryb. Czasami warto połączyć słodki odpoczynek z aktywnością, a tą drugą zagwarantuje nam poznawanie okolicy, w której spędzamy urlop. Przed wyjazdem warto zapoznać się z turystycznymi atrakcjami, z którego słynie dany rejon. Zerknijmy na mapę, popytajmy miejscowych, odszukajmy radość w tej prostej czynności, jaką jest planowanie wycieczki.

Od czego zacząć?

Postaw sobie cel: co chcesz zobaczyć, oraz zastanów się, ile czasu pragniesz poświęcić na zwiedzanie. Kup mapę/przewodnik dla turystów. Z pewnością znajdziesz miejsca, których nie widać z perspektywy samochodu. Czasami wystarczy przejść kilka kilometrów, skręcić w boczną uliczkę i znajdziemy się w bajkowym miejscu! Rowy polecają

Jezioro Gardno

Jedno z największych jezior polskiego wybrzeża, położone blisko Rowów, na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Możesz spędzić tu wspaniałe popołudnie – spacerując czy próbując świeżych, nadmorskich ryb.

Piękny kościół w stylu neoromańskim

Powstał w połowie XIX wieku, a jego charakterystycznym elementem są ciosane głazy z Kamiennej Wyspy położonej na jeziorze Gardno. Obok stoi zabytkowa, drewniana dzwonnica. Historia powstania świątyni związana jest z iście diabelskimi legendami! Ponoć podczas jednej z mszy, duchowny zawarł pakt z diabłem. Diabeł miał w jedną noc zbudować groble przez jezioro, aby kapłan miał krótszą drogę do Rowów.

Przystań rybacka

Gdzie, jeśli nie nad morzem, skosztować ryby? Usytuowana na ujściowym odcinku Łupawy przystań, zachęca nie tylko świeżymi rybami, ale także rybackimi kutrami, których możemy zostać pasażerami. Co zatem powstrzymuje Was przed odwiedzeniem tej malowniczej miejscowości?

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

Banners

Oferty