OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ, CZYLI METODA MAŁYCH KROKÓW | Kormoran Medispa Rowy

OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ, CZYLI METODA MAŁYCH KROKÓW

OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ, CZYLI METODA MAŁYCH KROKÓW

Ile razy obiecywaliśmy sobie, że od tego roku rzucę palenie, schudnę, przebiegnę maraton, nauczę się francuskiego, poukładam książki na strychu, wymienię kafelki w łazience… Z tych wielkich obietnic zazwyczaj nic nie wynikało, ponieważ codzienność nie pozwoliła nam ich wprowadzić w życie. Ciągle zdarzało się coś ważniejszego. Dobre nawyki trzeba oswajać powoli i na pewno nie wszystkie od razu. Pomóc nam może samodyscyplina, ale również dobra organizacja dnia. Od czego zacząć, aby było łatwej? Wszystko dzieje się w naszej głowie! Musimy być przekonani, że chcemy dokonać dobrych zmian. Nie róbmy nic na siłę i wbrew sobie. Warto na pewno zastanowić się nad dietą – z pewnością znajdą się w niej elementy, które warto nieco zmodyfikować. Kluczem do dobrego samopoczucia jest regularność posiłków. Czarna kawa z samego rana, potem godziny bez jedzenia i obfita kolacja – to prosta droga nie tylko do nadwagi, ale również do poważnych chorób.

Aktywność fizyczna. Tak! Nawet pomimo intensywnej pracy zawodowej, obowiązków i pogorszającej się aury. Podobno podczas treningu biegowego najgorszych jest pierwszych pięć… Później uaktywniają się endorfiny, które same mobilizują nas do wyjścia z domu. I tak wpadamy w słodkie uzależnienie! A może marzymy o aktywnych wakacjach, które pomogą nam wypracować zdrowe nawyki?

DZIEŃ DOBRY W KORMORANIE to autorski program wellnes, który wypełniony jest aktywnością fizyczną oraz propozycjami fantastycznych posiłków. Z czego można skorzystać?

  • Aktywne poranki- rozbudź swój organizm na dobry początek dnia.
  • Śniadania Wellness – skosztuj produktów znajdujących się na "zdrowym stole" opartych na regionalnych składnikach pochodzących z upraw ekologicznych.
  • Rusz się z nami-Zajęcia plenerowe dla każdego-bez względu na stopień kondycji fizycznej.
  • Witalny lumch- bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie wariacje szefa kuchni.
  • Czas na relaks.
  • Kolacja- lekko, zdrowo,regionalnie- szukaj produktów eko na naszym stole. Na dobry sen- seans ciszy w strefie Wellness. Czy może być coś lepszego od wekendu nad morzem połączonego z aktywnością fizyczną i zdrową kuchnią?

Zapraszamy! Pozdrawiamy, załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

Banners

Oferty