OPOWIEŚĆ WIGILIJNA W KORMORANIE | Kormoran Medispa Rowy

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA W KORMORANIE

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA W KORMORANIE

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w Roku. Spędzamy te święta rodzinnie i tradycyjnie. Z utęsknieniem czekamy na potrawy, których smak jest niepowtarzalny, choinkę pachnącą igliwiem, ale również na prezenty i… śnieg! Zwykle te wieloetapowe przygotowania wymagają dużo czasu i poświęcenia – wszystko należy zaplanować z dużym wyprzedzeniem, podzielić obowiązki i cieszyć się chwilą odpoczynku w spokoju i miłości.

A gdyby tak… przeżyć to wszystko równie pięknie, ale trochę inaczej? Święta nad Bałtykiem mogą być wspaniałą okazją do odpoczynku i spotkania w rodzinnym gronie. Wszystkie przygotowania ograniczą się wówczas do spakowania walizki i przyjazdu w jedno z najpiękniejszych miejsc na Wybrzeżu. Z poszanowaniem tradycji, w blasku choinki, w otoczeniu najbliższych, ze smakiem, bez pośpiechu… Brzmi wspaniale! Masz jeszcze czas, a spontaniczne decyzje są często najlepsze!

Proponujemy Państwu komfortowy pokój, tradycyjnie serwowaną kolację wigilijną przy dźwiękach muzyki na żywo, wizytę Mikołaja (to powinno szczególnie zainteresować najmłodszych) i prezenty dla wszystkich Gości. Możemy także wspólnie kolędować, pójść na pasterkę do pobliskiego i niezwykle uroczego kościółka. Dla prawdziwego relaksu - strefa SPA, dla Pań, które wyjątkowo nie będą musiały lepić pierogów, a tylko cieszyć się spokojem i odpoczywać. Dla Najmłodszych malowanie bombek, świąteczne kino familijne, a także Opowieść Wigilijna czytana przy kominku i gorącej czekoladzie!

Zapraszamy na wspaniałe święta! Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

Banners

Oferty