POMYSŁ NA FERIE ZIMOWE? WYBIERZ RELAKS NAD MORZEM | Kormoran Medispa Rowy

POMYSŁ NA FERIE ZIMOWE? WYBIERZ RELAKS NAD MORZEM

POMYSŁ NA FERIE ZIMOWE? WYBIERZ RELAKS NAD MORZEM

Zimowa pora zachęca większość osób do wyjazdów na południe Polski. Ci, którzy preferują inne formy aktywności fizycznej niż narciarstwo, mogą jednak czuć się tam przytłoczeni. Tłumy turystów sprawią, że zamiast wypoczęci, wrócimy do domu zestresowani. Alternatywą może być wyjazd nad morze!

PROGRAM „FERIE ZIMOWE” W KORMORAN WELLNESS MEDICAL SPA

Chociaż wyjazdy do hotelu nad morzem kojarzą się raczej z okresem letnim, to warto przełamywać schematy i przekonać się o tym, że wypoczynek nad Bałtykiem niesie za sobą dużo przyjemności. Nie tylko wówczas, gdy świeci upalne słońce. Zimowy pobyt nad morzem może okazać się świetną przygodą, zwłaszcza gdy to wyjazd z dziećmi. Połączenie zabawy i aktywności fizycznych stały się dla nas celem przy tworzeniu programu „Ferie zimowe” w Kormoran Wellness Medical Spa. Program ten dedykowany jest wszystkim, którzy uwielbiają piękne widoki, prowadzą zdrowy styl życia i cenią moc dobrej rozrywki!

A W PROGRAMIE…

W programie „Ferie zimowe” zawarto pięć noclegów w pokoju o wybranym standardzie, śniadania, lunche dla dzieci i obiadokolacje. Przede wszystkim zaś rozrywkę dla dzieci. Codziennie rano aktywnie powitamy dzień z dziećmi i ich rodzicami. Wśród atrakcji znajdą się także ognisko z pieczeniem kiełbasek i gorącą, zdrową herbatą, spacer z pochodniami brzegiem morza, rodzinną zimową olimpiadę w basenie, latino-fit dla dzieci, gotowanie z Szefem Kuchni i popołudnie z bajką. Rodzice z pewnością ucieszą się z możliwości relaksu w strefie Spa. Kryty basen, rozgrzewające jacuzzi oraz wybór saun (sucha, parowa, infra-red) sprawią, że cała rodzina wróci do domu wypoczęta, rozluźniona, oczyszczona oraz pełna energii i motywacji do dalszej pracy.

DLACZEGO WARTO?

Zima nad morzem kusi nie tylko z oczywistej możliwości efektywniejszego relaksu, ale także ze względu na czyste powietrze (w tym okresie w powietrzu jest najwięcej jodu), tak ważne dla prawidłowego rozwoju dzieci. Ponadto, widoki morza skutego lodem lub tylko częściowo zamarzniętego dają jedyne w swoim rodzaju przeżycia estetyczne. Dodatkowymi atrakcjami będą na pewno zimowe rejsy po Bałtyku oraz… jazda na nartach! Po drodze do Rowów warto zatrzymać się w Łysej Górze i śmiało szusować po stoku! Przełam schemat i zimą wybierz morze!

Banners

Oferty