PRACOWNIA ZDROWIA W KORMORANIE | Kormoran Medispa Rowy

PRACOWNIA ZDROWIA W KORMORANIE

PRACOWNIA ZDROWIA W KORMORANIE

W Kormoranie za cel stawiamy sobie zachęcenie wszystkich Gości do zdrowego stylu życia. Pokazujemy, że aktywny wypoczynek jest najbardziej efektywny i satysfakcjonujący, a zrównoważona dieta jest kluczem do dobrego samopoczucia. Wśród „zdrowych pakietów”, które oferujemy znalazła się również Pracowania Zdrowia stworzona w oparciu o dietę warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej.

Pracownia Zdrowia. Poczuj się dobrze!

Celem tej głodówki leczniczej jest oczyszczenie organizmu i przywrócenie jego równowagi wewnętrznej. Intensywna kuracja dostarcza enzymów, mikroelementów i witamin. Korzystnie alkalizuje oraz odtruwa i wzmacnia własne, samoleczące mechanizmy przywracając równowag przemian. To dieta, która skutecznie działa na wszelkie choroby cywilizacyjne, na które cierpi dziś większość społeczeństwa.

Tutaj znajdziesz informacje o wskazaniach i przeciwskazaniach dotyczące diety dr Ewy Dąbrowskiej

Kuracja przeprowadzana jest pod opieką lek. medycyny Violetty Kazimeruk, lekarza pediatry ze specjalizacją medycyny rodzinnej. Nasi Goście znajdują się zatem w najlepszych rękach.

Kuchnia w Kormoranie

Korzystamy ze starannie wyselekcjonowanych świeżych warzyw i owoców, które pochodzą od lokalnych dostawców i ekologicznych upraw. Nasi kucharze serwują potrawy na najwyższym poziomie, a wszystkie przepisy opracowywane są zgodnie z zaleceniami dr Ewy Dąbrowskiej.

Aktywność

Dietę łączymy z aktywnością fizyczną, ponieważ daje to najlepsze efekty. W naszym hotelu wellness Proponujemy rozsądny i dopasowany do indywidualnych możliwości program ćwiczeń.

  • rekreacja ruchowa o zróżnicowanym stopniu trudności,
  • poranne ćwiczenia oddechowe na świeżym powietrzu,
  • poranne ćwiczenia oddechowe na świeżym powietrzu, gimnastyka usprawniająca kręgosłup (wg metody McKenziego), ćwiczenia fitness, zajęcia na piłkach, marsze z kijkami Nordic Walking,
  • zajęcia w basenie - Aquabike.

Zmień swoje nawyki z Kormoranem!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical SPA

Banners

Oferty