Restauracja | Kormoran Medispa, Rowy

Rozkoszuj się smakiem! Wyśmienita kuchnia czeka

Rozkoszuj się smakiem! Wyśmienita kuchnia czeka

REGIONALNE PRODUKTY

W naszej Restauracji koniecznie wypróbuj specjalnie dobranych, naturalnych, regionalnych produktów, takich jak owoce i warzywa, twarogi, sery zagrodowe i miody. Nasze dania są tak dobrane, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom każdego Gościa.

Content Blocks

RESTAURACJA OGRODOWA

Rozkoszując się naszymi daniami masz okazję podziwiać wspaniały wystrój restauracji oraz bajecznie kolorowy ogród. W czasie przyrządzania posiłków nie używamy polepszaczy smaku ani środków konserwujących, aby smak był pełniejszy, a jedzenie zdrowsze. Ponadto oferujemy znaną dietę dr Ewy Dąbrowskiej, która spotyka się z uznaniem wielu naszych Gości.

Zobacz menu

NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIA

Świętuj swoje uroczystości razem z najbliższymi w niezapomnianej scenerii naszej restauracji. Powierzając nam obsługę Twojego święta, masz pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Znajdziesz tutaj specjalnie dobrane menu, pomoc w organizacji uroczystości oraz niezawodną obsługę.

CAFE WIDOKOWA

Aromatyczna kawa z widokiem na Słowiński Park Narodowy, rzekę Łupawę i Jezioro Gardno? Wyśmienite trunki i desery z pewnością na długo zawładną Państwa sercami. Widokowa to miejsce spotkań przy świecach i koncertów muzyki klasycznej. Niepowtarzalnego uroku dodają Sali rękodzieła, rzeźby i obrazy ludowych twórców oraz okolicznych artystów.

Banners

Oferty