RODZINNE FERIE W KORMORANIE! | Kormoran Medispa Rowy

RODZINNE FERIE W KORMORANIE!

RODZINNE FERIE W KORMORANIE!

Nie każdy jest miłośnikiem spędzania lata nad morzem, to oczywiste! Niektórych z nas upały i tłumy męczą, albo też tak bardzo kochamy morze, że bez względu na porę roku, lubimy spędzać urlop nad Bałtykiem. Z pewnością warto planować wypoczynek z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ zarówno latem, jak i zimą, zainteresowanie najlepszymi kurortami i hotelami jest ogromne. Teraz żyjemy nadchodzącymi Świętami. Myślimy już o domowych przygotowaniach lub planujemy noworoczne wyjazdy. W chwili oddechu warto zaplanować ferie, aby mieć pewność, że miejsce, które wybierzemy będzie w stu procentach spełniało nasze oczekiwania.

W Kormoranie zimę można spędzić wyjątkowo. Ferie z nami to ferie (nie)zwykłe! Rodzinne, aktywne, zdrowotne i relaksujące. Dla każdego znajdzie się coś specjalnego! A zatem? Proponujemy ferie w Szkole Zdrowego Kręgosłupa. Najmłodsi, pod okiem specjalistów, kształcić będą poprawne nawyki postawy w trakcie nauki i zabawy. Zimowy pobyt w Kormoranie łączy przyjemne z pożytecznym. Ćwiczenia fizyczne połączone są z zabawą, a nadrzędnym celem jest osiągnięcie sprawności merytorycznej, ale także uświadomienie, jak ważne jest dbanie o prawidłową postawę! A dla nieco starszych – relaks w basenie z krioterapią, rozgrzewające jacuzzi, sauna sucha, parowa oraz infra-red! Regeneracja ciała i duszy gwarantowana. Dla Ciebie będzie to wspaniały pobyt w hotelu spa nad morzem, dla dziecka będą to wymarzone ferie nad Bałtykiem.

Atrakcje dla Malucha

Tak, mamy dla Was coś jeszcze! Czy kiedykolwiek rozpalaliście ognisko nad brzegiem morza? Dzięki nam jest to możliwe! Taki niezwykły wieczór, w towarzystwie pochodni i lampionów szczęścia, wszyscy zapamiętają na długo. A dla lubiących aktywność – rodzinna zimowa olimpiada w basenie. A może Twoje dziecko jest amatorem gotowania? Mały Masterchef, czyli gotowanie z szefem kuchni, będzie zatem najfajniejszą atrakcją! Wieczorem, kiedy opadną emocje, poczytamy baśnie i legendy – rozłożeni wygodnie przy kominku. Drodzy Rodzice, możecie mieć pewność, że ferie z Kormoranem to bezpieczeństwo, wspaniała opieka, profesjonalna obsługa i niepowtarzalna atmosfera!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

Banners

Oferty