RODZINNE ŚWIĘTA NAD MORZEM | Kormoran Medispa Rowy

RODZINNE ŚWIĘTA NAD MORZEM

RODZINNE ŚWIĘTA NAD MORZEM

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, a dla wielu wręcz najważniejszy okres w roku. Niestety wiąże się także z dużą ilością obowiązków, przygotowań i często także pośpiechu oraz nerwów. Zamiast z radością wyczekiwać świąt w gronie najbliższych wpadam w wir zakupów i przygotowań. A przecież tak być nie musi. Może by tak rzucić wszystko i wyjechać… nad morze? Spędzanie świąt poza domem staje się w Polsce coraz popularniejsze. Jedyne, co powinno tutaj dziwić, to że dzieje się to tak późno. Bożonarodzeniowe wyjazdy mają wiele zalet, a najważniejszą jest oczywiście możliwość prawdziwego wypoczynku. Decydując się na święta poza domem nie musimy martwić się o przygotowanie posiłków, omijają nas również przedświąteczne szalone kolejki w sklepach. Zamiast spędzać większość czasu w kuchni, możemy wybrać się na rodzinny spacer i spędzić czas z najbliższymi. Bez pośpiechu i niepotrzebnego stresu.

Doskonałym pomysłem są święta nad morzem. Świeże nadmorskie powietrze i piękne widoki to kolejna zaleta takiego wyjazdu. Dodatkowo co roku przygotowujemy dla naszych gości świąteczną ofertę pełną bożonarodzeniowych atrakcji, które uświetnią pobyt w Kormoranie.

Na przyszły rok proponujemy Państwu pobyt w przytulnym i komfortowym pokoju, tradycyjną kolację wigilijną przy akompaniamencie muzyki na żywo. W Kormoranie nie braknie także wspólnego kolędowania oraz wyjścia na pasterkę do pobliskiego kościółka. Na każdego będą czekały również świąteczne prezenty. Nie można także zapomnieć o dostępnych zabiegach SPA, relaksujących kąpielach w saunach oraz innych oferowanych zabiegach.

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych. Wśród atrakcji czeka na nich malowanie bombek, świąteczne kino familijne czy Opowieść Wigilijna czytana przy kominku i gorącej czekoladzie. Dodatkowo zapewniamy codzienny lunch dla każdego malucha. Święta nad morzem mogą być wspaniałą okazją do odpoczynku i spotkania w gronie najbliższych. Nasze przygotowania ograniczą się wtedy do spakowania walizki i przyjazdu w jedno z najpiękniejszych miejsc nad Bałtykiem.

Niech to będzie świąteczny prezent, o jakim marzy niejeden z nas :)

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

Banners

Oferty