RODZINNE WAKACJE – SPĘDŹ JE SZCZĘŚLIWE | Kormoran Medispa Rowy

RODZINNE WAKACJE – SPĘDŹ JE SZCZĘŚLIWE

RODZINNE WAKACJE – SPĘDŹ JE SZCZĘŚLIWE

Zapracowani, zabiegani i zmęczeni planujemy urlop. Długo wyczekiwane wakacje mają być inspirujące, leniwe i rodzinnie, bo przecież wspólnie pragniemy spędzić ze sobą ten letni czas. Niestety rzeczywistość często weryfikuje nasze oczekiwania co do wymarzonego urlopu – tata, mama i dzieci muszą w pewnych sprawach pójść na kompromis, aby w zgodzie i zadowoleniu relaksować się w wakacyjnych kurortach.

Pomysłów mamy zazwyczaj wiele – w zależności o oczekiwań spędzamy lato aktywnie, albo decydujemy się na słodkie lenistwo. Jeżeli mamy małe dzieci zwykle uwaga skupia się na nich, ponieważ każdego dnia musimy dostarczyć im nowych, niesamowitych atrakcji. Ale nawet krótki weekend nad morzem, po odpowiednim przygotowaniu, może być dla wszystkich pełen wrażeń! Ośrodki wypoczynkowe przychodzą z pomocą zmęczonym rodzicom.

Oferują pakiety dla rodzin z dziećmi, które bardzo często wybawiają z problemu „co dziś będziemy robić”. W Kormoranie mamy dla najmłodszych specjalne atrakcje, które w sposób mądry i odpowiedzialny angażują dzieci. Dużą popularnością cieszą się zawody sportowe, które odbywają się przez cały rok. Olimpiada sportowa uczy mądrej rywalizacji i sprawia wszystkim ogromną radość. Cykliczne warsztaty kulinarne, czytanie na świeżym powietrzu, powitanie wakacji w kubańskim stylu – to tylko kilka z ostatnich wielkich wydarzeń w Rowach. Dziś oczekujemy już na sympatyczną Nianię, którą zna cała Polska. Pani Dorota Zawadzka poprzytula z nami lato i podpowie, jak razem spędzić urlop i nie zwariować. Podczas spotkania będzie można poszukać inspiracji, porozmawiać, zapytać i dobrze się bawić. Super Niania z pewnością zaczaruję wszystkich uczestników. Zapraszamy do Kormorana już 14 sierpnia!

Pozdrawiamy, załoga Kormoran Wellnes Medical Spa

Banners

Oferty