Rowy i okolice | Kormoran Medispa, Rowy

Rowy - WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

Rowy - WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

Bujne i zielone otoczenie Kormoran Medispa zachęca do aktywnego spędzania czasu. Będąc u nas, wybierz się na spacer lub przejażdżkę rowerem. Zobacz koniecznie ruchome wydmy, które co roku wyglądają inaczej. Wejdź na latarnię w Czołpinie i spójrz na morze z perspektywy latarnika. Zajrzyj do chat w Klukach i przenieś się do czasów, gdy człowiek żył bliżej natury. Słowiński Park Narodowy jest na wyciągnięcie ręki. Daj się porwać naturze!

Content Blocks

ROWEREM PRZEZ LASY

Odpoczywaj aktywnie i korzystaj z uroków naszej okolicy. Weź rower i delektuj się ciszą oraz pięknem otaczającej przyrody. O potrzebny sprzęt zapytaj w recepcji i spędź urlop aktywnie.

PIASZCZYSTE WYDMY

Daj się wciągnąć piaszczystym wydmom. Spokojnie, nie jest to niebezpieczne. Nawet Pustynia Błędowska nie ma tyle piasku co wydmy Słowińskiego Parku Narodowego. Jest to wyjątkowe miejsce, które co roku przyciąga wielu turystów. Mocniejszy wiatr zmienia krajobraz, także piaskowe wzgórz za każdym razem wyglądają inaczej.

SŁOWIŃCY

Czy wiesz, od czego pochodzi nazwa Słowińskiego Parku Narodowego? Oczywiście od Słowińców, dawnych mieszkańców tych ziem. Na tych terenach mieszkają nadal potomkowie ludności zamieszkującej pierwotnie te tereny. Musisz odwiedzić muzeum w Klukach, które przybliży Ci ich kulturę i zwyczaje.

LEGENDARNE WZGÓRZE

Jeżeli lubisz legendy i tajemnice, na pewno zachcesz zobaczyć to miejsce. Rowokół jest tajemniczym wzgórzem, który według legendy był kiedyś zamkiem złej księżniczki. Podobno na wzgórzu jest ukryty piracki skarb, wielu go szukało, niestety bezskutecznie. Może Tobie się uda.

LATARNIA W CZOŁPINIE

Zastanawiasz się nad wycieczką rowerową? Zobacz koniecznie latarnię w Czołpinie. Z naszego hotelu dojedziesz do niej wzdłuż plaży rowerem. Otworzona dla zwiedzających w latach 90. latarnia jest prawdziwą gratką dla miłośników tego typu budowli. Jest nadal czynna, a jej światło widać z prawie 40 kilometrów.

TRASY BIEGOWE

Najbliższa lokolica to idealne miejsce do biegania. Doskonałe trasy znajdą tutaj tak doświadczeni biegacze poszukujący wyzwań, jak i ci, którzy zaczynają swoją przygodę z tą fantastyczną formą ruchu.

SLOW JOGGING

Naturalny i nieobciążający slow jogging, znacząco wpływa na poprawę wytrzymałości organizmu, a zarazem obniża śmiertelność, nawet u osób cierpiących na zespół metaboliczny. Zaletą tego sportu jest to, że przy dokładnie takim samym dystansie i takiej samej szybkości wydatek kaloryczny organizmu w czasie slow joggingu jest dwukrotnie wyższy, niż przy chodzie.

NORDIC WALKING

Nordic Walking Czyli tak zwany Nordycki spacer lub marsz z kijkami. Jest on ciekawą, przyjemną oraz atrakcyjną formą aktywności fizycznej i wypoczynku na świeżym powietrzu. Brać w nim mogą całe rodziny począwszy od seniorów, przez rodziców a skończywszy na najmłodszych członkach rodziny.

Banners

Oferty