Spa nad morzem bałtyckim - z basenem - wypoczynek | Ośrodek Kormoran | Kormoran Medispa w Rowach

SPA Z BASENEM NAD MORZEM

SPA Z BASENEM NAD MORZEM

Wyjątkowy program łączący w sobie trzy aspekty – równowagę ciała i ducha, doskonałą sprawność fizyczną oraz zrelaksowaną, promienną skórę. Pomyśl o sobie – jesteśmy tu dla Ciebie.

Content Blocks

Medical

Znajdźmy przyczyny Twoich dolegliwości! Pozwól nam zregenerować twoje ciało i ducha w naszym centrum MEDICAL. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalnym specjalistom szybko zapomnisz o urazach i bólu, a tym samym poprawisz wydolność swojego organizmu. Ponadto otrzymasz wskazówki, jak dalej ćwiczyć i razem z instruktorem ustalisz rodzaje aktywności wskazane właśnie dla Ciebie.

Wypoczywaj aktywnie!

Czas nad Morzem Bałtyckim to idealny moment na aktywny wypoczynek. Z pomocą naszych trenerów poznacie Państwo wiele ciekawych form aktywności. Najlepsze spa z basenem, ścieżki rowerowe i spacerowe, szeroka plaża - idealne miejsca dla aktywnych!

Monitoruj swoje postępy Osiągnij cel

Możliwość zobaczenia zachodzących zmian to wspaniała motywacja do działania. Czas spędzony w spa nad Morzem Bałtyckim mogą być idealnym uzupełniem realizacji postawionych sobie celów. Dzięki zaawansowanej technologi nasi Goście mogą monitorować swoje postępy podczas kolejnych pobytów w Kormoranie. Nowoczesna waga Tanita generuje raport przedstawiający postęp spadku lub wzrostu parametrów takich jak tkanka tłuszczowa, masa mięśniowa, ilość wody w organiźmie, wiek metaboliczny i wiele innych. Pobyt w najlepszym spa z basenem, pomoc profesjonalnych trenerów i terapeutów, zrównoważona dieta to gwarancja Twojego sukcesu!

Nasze centrum Wellness

O komfort i dobre samopoczucie dbamy już od pierwszej chwili. Relaksująca muzyka i butikowe wnętrza pozwolą zapomnieć o codzienności, profesjonalni terapeuci wprowadzą Cię do krainy wyciszenia i spokoju. W naszym Centrum Wellness czeka na Ciebie głęboki relaks zatopiony w eterycznych zapachach najbardziej cenionych kosmetyków. Idealny wypoczynek w spa nad Morzem Bałtyckim !

SPA

Basen kryty, jaccuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, trzy rodzaje saun, aquacycling. A Ty na co masz ochotę ? Wybierz i relaksuj się tak jak chcesz ! Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Medycyna estetyczna

Odzyskaj blask i promienną cerę

Mezoterapia, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek i usuwanie przebarwień – to tylko nieliczne z nieinwazyjnych zabiegów w naszej ofercie. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi odzyskasz witalną i promienną cerę w ekspresowym czasie i utrzymasz ten efekt przez długi czas dzięki poleconej przez nas pielęgnacji. Pasja, wysokiej jakości urządzenia i najlepsze kosmetyki, wszystko to znajdziesz w Kormoran Medispa.

Poznaj zabiegi medycyny estetycznej

Poznaj Dobry Dzień w Kormoranie

Zdrowo, aktywnie, świadomie – to filary autorskiego programu Dobry Dzień w Kormoranie. Zajęcia Aktiv, zdrowa kuchnia, detoks społecznościowy, pachnące rytuały i rozgrzewające zabiegi – to wszystko czeka na każdego, kto chce zmienić swoje nawyki i żyć Well...

Codzienna porcja Wellnessu

Zacznij dzień aktywnie na bezpłatnych zajęciach "Poranny rozruch". Zjedz zdrowe śniadanie oparte na regionalnych eko- produktach. Skorzystaj z detoksu społecznościowego, rusz w plener i odetchnij morskim powietrzem. Zrelaksuj się w kameralnych wnętrzach Kormorana.

Jedz zdrowo!

Już 5 tysięcy lat temu ludzie zauważyli, że ogromny wpływ na stan ich zdrowia ma właściwie zbilansowana dieta. Kuchnia wellness powstała w trosce o właściwe funkcjonowanie organizmu, kierując się elementarną zasadą – zdrowa dieta. Kierując się tą zasadą, w naszej restauracji serwujemy dania, które zawierają niezbędne witaminy i minerały pochodzące z naturalnych źródeł.

Rusz się z nami!

W Kormoranie promujemy aktywny styl życia. Samemu lub z pomocą naszych trenerów możecie odkrywać nowe formy aktywności. Nie ważne czy mają Państwo formę przeciętną czy wyczynową. Każdy znajdzie tu ruch dla siebie!

Banners

Oferty