TURNUSY REHABILITACYJNE W KORMORANIE | Kormoran Medispa Rowy

TURNUSY REHABILITACYJNE W KORMORANIE

TURNUSY REHABILITACYJNE W KORMORANIE

Z wielką przyjemnością dzielimy się z Państwem wiadomością, że Kormoran Wellness Medical Spa rozszerzył ofertę o turnusy rehabilitacyjne. Dzięki temu w naszym hotelu mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne, które pomagają poprawić sprawność oraz zaradność ich uczestników. Dzięki wpisowi do rejestru Ośrodków OD/22/24/15 oraz OR/ 22/19/15 w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne, nasz hotel spa nad morzem możemy przyjmować zorganizowane grupy turnusowe osób niepełnosprawnych. Ponadto nasz hotel spa posiada uprawnienia do organizowania turnusów rehabilitacyjnych.

Czym są turnusy rehabilitacyjne?

Jest to rodzaj aktywnej rehabilitacji, która jest połączona z elementami wypoczynku. Celem jest przede wszystkim poprawa sprawności, zwiększenie zaradności uczestników, a także pobudzanie oraz rozwijanie ich zainteresowań. W naszym hotelu będziemy przyjmować osoby niepełnosprawne z m.in. takimi schorzeniami i przypadłościami jak dysfunkcje narządów ruchu, autyzm, padaczka, choroby układu krążenia, skolioza, wady postawy, wady genetyczne, choroby skóry, choroby układu oddechowego, niedoczynność tarczycy, a także osoby zmagające się z depresją czy kobiety po mastektomii.

Podczas turnusów będą prowadzone zajęcia rehabilitacji leczniczej takie jak fizykoterapia, kinezyterapia czy psychoterapia, które będą odbywały się zarówno indywidualnie jak i w grupach. Ponadto w ofercie znajdują się zajęcia sportowo- rekreacyjne np. slow-jogging, aquagimnastyka, Nordic Walking, zajęcia oddechowe na plaży i wiele innych. Wśród zajęć rekreacyjnych znajdą Państwo spotkania przy ognisku, piesze wycieczki po Słowińskim Parku Narodowym, rowerowe wyprawy, spacery nad morzem rozmaite turnieje czy wieczorki taneczne. Nie zapominamy także o wydarzeniach kulturalnych.

Nasi goście będą mogli uczestniczyć w prelekcjach na temat zdrowia, wieczorkach kaszubskich, koncertach oraz w zajęciach artystycznych. Pierwsze turnusy rozpoczynają się już w styczniu, dlatego też zachęcamy do rezerwowania pobytu w naszych nadmorskich progach. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby goście turnusów spędzili miło czas w Kormoranie.

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical SPA

Banners

Oferty