UF, JAK GORĄCO… | Kormoran Medispa Rowy

UF, JAK GORĄCO…

UF, JAK GORĄCO…

Tęsknimy, wzdychamy, rozmyślamy – „ach, jak cudownie byłoby poleżeć na plaży”, oglądamy zdjęcia, marzymy i przymierzamy letnie sukienki. Co roku ten sam scenariusz, bo kiedy już lato do nas przyjdzie… no właśnie. Szukamy cienia i schronienia, nakładamy letnie kapelusze, a chłodniejszy wieczór jest naszą ulubioną porą w ciągu dnia.

Nie narzekajmy! Wypracujmy sposoby, które ochronią nas przed intensywnym promieniowaniem, a jednocześnie pozwolą cieszyć się latem!

Praktycznie i modnie, czyli kapelusz z szerokim rondem

Kobiety z południa już dawno wypracowały sposób na ochronę delikatnej skóry twarzy. Tą ochroną jest kapelusz. Sklepy wychodzą naprzeciw oczekiwań kobiet i proponują modele, które dobrze wyglądają na plaży podczas wakacji, ale również podczas lata spędzanego w mieście. Zaprzyjaźnij się z kapeluszem już tego lata, a w pakiecie dobierz okulary, które uzupełnią letnią stylizację!

Zdrowo i smacznie

Kolorowe, zdrowe i smaczne. Koktajle stały się naszą codziennością. Owocowe i warzywne, dla każdego coś dobrego. Świetnie zastępują kaloryczne i niezdrowe soki, orzeźwiają i mogą być osobnym posiłkiem. Przygotować je można ze wszystkiego, co wpada nam w oko i w smak. A kiedy koktajl się znudzi – przygotuj arbuzową lemoniadę! Arbuz, cytryny, brązowy cukier, woda mineralna, mięta i lód, chyba nie da się prościej, prawda?

Krem z filtrem

Dla Ciebie, dla dziecka, dla męża. Każdy powinien chronić wrażliwe miejsca na skórze przed promieniami, które w nadmiarze mogą zaszkodzić. Przed wczasami nad morzem koniecznie pomyśl o kremie, który ochroni, nawilży i pomoże uzyskać odpowiednią opaleniznę. Pamiętaj, że upały zupełnie inaczej odczuwa się w przyjemnym, wakacyjnym miejscu. Rezerwuj terminy już teraz, aby cieszyć się letnim czasem nad polskim morzem!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical SPA

Banners

Oferty