WAKACJE NAD MORZEM Z DZIECKIEM | Kormoran Medispa Rowy

WAKACJE NAD MORZEM Z DZIECKIEM

WAKACJE NAD MORZEM Z DZIECKIEM

Planując wczasy nad morzem ze swoją pociechą trzeba liczyć się z tym, że dzieci to niekończące się źródło energii. Dlatego też zabawy na plaży i kąpiele w morzu nie wystarczą im jako jedyne atrakcje. Aby dziecko miło wspominało pobyt nad morzem i chciało z nami tam wrócić, należy zatroszczyć się o dodatkowe urozmaicenie wspólnych wakacji. Przede wszystkim przed wyjazdem należy poszukać informacji na temat miejsca, w którym się zatrzymamy- jakie ciekawe atrakcje znajdują się w pobliżu, które zainteresują naszą pociechę?

Z pewnością bez trudu znajdziemy parki rozrywki czy przejazdy kolejką, które coraz częściej znajdują się nadmorskich miejscowościach. Może trafionym pomysłem okaże się rejs łodzią albo zwiedzanie pobliskich latarni? Warto wybrać też kilka miejsc, w które moglibyśmy zabrać dziecko w razie niepogody – chociażby basen czy interesujące muzeum. Ważne jest także, aby miejsce, w którym się zakwaterujemy, miało w ofercie atrakcje przeznaczone także dla najmłodszych: zabawy czy warsztaty prowadzone przez opiekunów. Natomiast jeśli zabieramy ze sobą małe dziecko, upewnijmy się, że w hotelu znajduje się dodatkowe wyposażenie, takie jak np. przewijak czy podgrzewacze do butelek. Dzięki temu będziemy mogli dobrze przygotować się do wyjazdu i nie będziemy musieli zabierać dodatkowych rzeczy.

W Kormoran Wellness Medical SPA oferujemy wczasy, w trakcie których czas miło spędzą nie tylko dorośli, ale również młodsi wczasowicze. Prócz aktywnego spędzania czasu, gdzie podczas sprawnościowych olimpiad zabawa łączy się ze sportową rywalizacją, regularnie odbywają się różne spotkania. Do tej pory dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach plastycznych, teatralnych, modowych, a także ornitologicznych. Organizujemy również cykliczne zajęcia kulinarne, w trakcie których najmłodsi poznają tajniki zdrowego odżywiania oraz uczą się samodzielnego przygotowywania posiłków. Wszystko to odbywa się pod okiem odpowiednio wykwalifikowanych opiekunów. Dzięki temu bez obaw będziemy mogli udać się na zaplanowane zabiegi pielęgnacyjne czy też romantyczny spacer.

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical SPA

Banners

Oferty