WALENTYNKOWY COACHING DLA PAR | Kormoran Medispa Rowy

WALENTYNKOWY COACHING DLA PAR

WALENTYNKOWY COACHING DLA PAR

Podczas weekendu spa nad morzem masz okazję nie tylko spędzić romantyczne chwile, ale również podjąć nowe wyzwanie! Temat coachingu podejmowaliśmy na blogu już wielokrotnie, ale dziś chcielibyśmy napisać o nim w kontekście związków. Kormoran Wellness Medical Spa w Rowach zaprasza na warsztaty dla par.

Łączy was miłość, przyjaźń, lubicie się, zależy wam na sobie? Niech nie ogranicza was status związku, zapraszamy wszystkich, którym na sobie zależy. Podaruj drugiej osobie to, czego jeszcze nie dostała.

Spędź czas wyjątkowo. Wzruszaj się, śmiej, odkrywaj nowe rzeczy, podejmuj wyzwania. Odkryj i zadecyduj, co jest dla Ciebie ważne w relacji z drugim człowiekiem, co chcesz pielęgnować. Zacznij pracować nad sobą i swoimi oczekiwaniami, tak, aby służyły jednej i drugiej stronie.

To sposób na pracę nad ważną relacją. Zobaczycie siebie w nowym świetle – dostrzeżecie wady, ale również zalety, o których nie mieliście pojęcia. Poruszycie tematy, które są dla was ważne, skupicie się wokół kluczowych dla waszego związku wartości, zadecydujecie, którym z nich pragniecie się poświęcić. Jeżeli macie problem z wyrażeniem emocji, ta sesja z pewnością was otworzy. Będziecie mówić sobie o lękach i okazywać empatię, której na co dzień brakuje w waszej relacji. Po warsztatach czeka wspaniała kolacja, która pozwoli zwieńczyć ten wyjątkowy dzień. Zajęcia poprowadzi Elwira Makareinis – certyfikowany coach ICC, psycholog, trenerka rozwoju osobistego, terapeutka terapii systemowej.

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical Spa

Banners

Oferty