WALENTYNKOWY WEEKEND NAD MORZEM | Kormoran Medispa, Rowy

WALENTYNKOWY WEEKEND NAD MORZEM

WALENTYNKOWY WEEKEND NAD MORZEM

Marzysz o wyjątkowym 14. lutego? Nie możesz doczekać się tego specjalnego dnia, kiedy słowo miłość jest tym najważniejszym? Pragniesz spędzić ten dzień inaczej niż zawsze, ale z tą najważniejszą osobą?

Zaplanuj Walentynki już teraz!W Kormoranie, wyjątkowo, podczas weekendu SPA nad morzem.

Smak

Śniadanie podane do łóżka albo bufet szwedzki skomponowany w zgodzie z naszą filozofią żywieniową „Zdrowy stół Kormorana”: ekologiczne wędliny własnego wyrobu, pieczywo 100% żytnie z domowego wypieku na zakwasie i wiele, wiele więcej! W Kormoranie znamy się na afrodyzjakach! A kiedy, jak nie podczas Walentynek wykorzystać ich siłę? Lampka wina przy blasku ognia będzie smakować wyjątkowo, zapewniamy!

Relaks

Relaks w SPA, czyli basen, rozgrzewające jacuzzi na rozluźnienie, sauna sucha, która oczyści duszę i ciało, sauna parowa, która leczy i relaksuje oraz sauna infra-red, która zregeneruje i oczyści organizm.

Aktywność

Nie samą miłością człowiek żyje. Po romantycznej nocy, aktywnie powitaj dzień! Program Wellness to codzienne zajęcia fit w plenerze, na pewno nie będziecie się nudzić. Możecie spróbować również partnerskiego coachingu i poddać się zabiegom SPA, które uzdrowią wasz organizm. Na koniec – seans głębokiej relaksacji. Walentynki Również dla Rodziców Naszym najmłodszym Gościom atrakcyjnie zorganizujemy czas. Będą spędzać go aktywnie i na pewno nie będą się nudzić. Rodzice będą mogli wypoczywać i w pełni cieszyć się relaksem w SPA.

Zapraszamy! Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical Spa

Banners

Oferty